PZL 46 Sum - Accura 1/72 - żywica

PZL 46 Sum - Accura 1/72 - żywica

Postprzez Murek » piątek, 14 stycznia 2011, 00:30

Jak w temacie - kto wie coś o tym modelu, który pokazuje się na znanym portalu aukcyjnym? A propos - co z Ardpolem, działa jeszcze?
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Reklama

Re: PZL 46 Sum - Accura 1/72 - żywica

Postprzez meser111 » piątek, 14 stycznia 2011, 00:42

prosiłem sprzedającego kiedyś o fotki tego modelu, nie dostałem, napisał jedynie, że jest to model 'mniej finezyjny i szczegółowy niż Ardpol' starszy i zrobiony według dostępnej wtedy (?) dokumentacji. Ardpol chyba działa w Martoli jest dostępny ich SUM za 104 PLN, dostępny fizycznie, macałem jakiś tydzień temu
sam kupiłem na Allegro PZL 42 też Accura i delikatnie mówiąc jestem nieco rozczaroany (PLZ 23 Karaś od Hellera, żywiczny kadłub i kilka wątpliwej jakości części też z żywicy, jedyny pozytyw to ładnie oddane stateczniki pionowe)
na Allegro jest też PZL 24 też Accura, sprzedający pisze, że to stary S-Model i bardzo dobry wyrób ale fotek części przesłać nie chce
wspominał też coś o PZL 43, który ma się niedługo ukazać ale nie wiem kto ma go wydać, wtrysk czy żywica?
meser111
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2011, 00:23

Re: PZL 46 Sum - Accura 1/72 - żywica

Postprzez Murek » piątek, 14 stycznia 2011, 01:20

Nie wiem czy mówimy o tym samym sprzedającym ale ja nie dostałem żadnej odpowiedzi na pytanie o zawartość pudełka. Dzięki za info
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Powrót do PZL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości