PZL-11c 1:32 Silver Wings

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez jasio-g » poniedziałek, 27 lipca 2015, 17:03

No to zaczynam zbierać kasę, ale ile? Pewnie tyle, że starczy na 2 :lol:
Avatar użytkownika
jasio-g
 
Posty: 316
Dołączył(a): sobota, 23 sierpnia 2008, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Reklama

modele polskich samolotów

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez skusz » poniedziałek, 27 lipca 2015, 20:32

Dla tego modelu, pewnie zdradzę swoją kochaną siedemdwójeczkę :mrgreen:
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=207&t=20734
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3170
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 17:27
Lokalizacja: Roztocze

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Przemek Klimala » poniedziałek, 27 lipca 2015, 21:02

skusz napisał(a):Dla tego modelu, pewnie zdradzę swoją kochaną siedemdwójeczkę :mrgreen:

Dokładnie tak samo sobie pomyślałem... Omijałem "trzydwójkę", bo to nie moja skala... Ale patrzę na ten model i zaczynam myśleć, że..... No przecież w tej skali też kiedyś trzeba zacząć coś dłubać... Nie będę przed nią wiecznie uciekał... :mrgreen:
Przemek Klimala
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 19 marca 2011, 15:32

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez HK » wtorek, 28 lipca 2015, 07:40

SilverWings napisał(a):Odnośnie połączenia płata i kadłuba - obawiam się, że ewentualne zmiany byłyby dużą ingerencją w to jak obecnie wygląda model i spowodowałyby kolejne opóźnienia, a i tak jesteśmy poza terminem. Zobaczymy co da się zrobić - dzięki za uwagi.

Co komu po dotrzymaniu terminu gdy model się nie będzie sprzedawał. A nie będzie, jeśli zdarzą mu się tak poważne błędy. Połączenie kadłuba z płatem w P-11 to dość newralgiczny szczegół. Na zdjęciach trudno ocenić, czy na pewno został źle zrobiony. Ale jeżeli tak, to proszę nie mieć złudzeń. Wieść się szybko rozejdzie :) A tego modelu nie kupią tzw. niedzielni sklejacze. Nie ta półka cenowa. Dojdą jakieś inne nieścisłości czy błedne szczegóły i proszę wierzyć, nie tylko RAV podniesie krzyk na forum :) Konieczność istotnego poprawiania modelu za 500 zł (i to TAKIEGO samolotu) może rozsierdzić nawet najbardziej wyrozumiałych... P-11 jest tak dobrze udokumentowany, że naprawdę, nie ma żadnego usprawiedliwienia dla błedów.
Hendryk
HK
 
Posty: 514
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 11:07

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez waran » wtorek, 28 lipca 2015, 08:03

Dokładnie, sam chcę go kupić, ale nie mam zamiaru poprawiać niektórych błędów w modelu za nie małą kasę.Wolę poczekać na dopracowanie.
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 08:02
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez radoslaw6363 » wtorek, 28 lipca 2015, 09:00

Podpisuję się pod tym obiema rękami :mrgreen: Nigdy niczego w 1/32 nie skleiłem, ale dla ,,jedenastki'' i tylko dla niej :!: mogę zrobić wyjątek. Pod warunkiem że model będzie dobrze zrobiony :shock:
Za taakie pieniądze nikt knota nie kupi :evil:
Panowie ze ,,Srebrnego Skrzydełka'' nie śpieszcie się ! A raczej spieszcie , ale powolutku i perfekcyjnie zgodnie z dokumentacją! A kiedy pojawią się wątpliwości zawsze można do Krakowa podjechać :lol:
Ostatnio edytowano wtorek, 28 lipca 2015, 09:41 przez radoslaw6363, łącznie edytowano 1 raz
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2546
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez HK » wtorek, 28 lipca 2015, 09:36

radoslaw6363 napisał(a):(...) Nigdy niczegi w 1/32 nie skleiłem, ale dla ,,jedenastki'' i tylko dla niej :!: mogę zrobić wyjątek.

Mam tak samo. Silver Wings! Proszę uważnie przeczytać komenarz powyżej. I to kilka razy. Macie wielką okazję dotrzeć do klientów którzy "normalnie" nigdy by sie modelem nie zainteresowali. Ale "jedenastka" w tej skali i za taką cenę musi, po prostu musi być zrobiona perfekcyjnie. Wpadki zawsze mogą się zdarzyć, ale to może dotyczyć wyłącznie marginalnych, trudnych do zauważenia i łatwych do poprawienia szczegółów. Jeśli wypuścicie model z oczywistymi błędami (tak jak ten ze śmigłem czy zastrzałami), to bez względu na wasze dobre chęci polscy modelarze odbiora to jako osobista obrazę. Trudno to przeliczyć na pieniądze, ale wg. mnie potencjalne straty finansowe będa poważne.
P.S. Na zdjęciach widać brak zaznaczonego na modelu zbiornika paliwa pod kadłubem. Być może ma tam przyjść blaszka, ale zbiornik nie wystawał poza kadłub, więc proste naklejenie blaszki w tej skali będzie słabo wyglądało. Jeśli model kosztowałby powiedzmy, 200zł to można to przeboleć. Ale cena zapowiada się na poziomie Tamiyi więc...
Hendryk
HK
 
Posty: 514
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 11:07

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Kuba P. » wtorek, 28 lipca 2015, 11:05

...zaczyna się :lol:
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez HK » wtorek, 28 lipca 2015, 11:49

Kuba P. napisał(a):...zaczyna się :lol:

Nie Kuba, nie chodzi o hejt. Po prostu będzie cholerna szkoda, jeśli polska firma "położy" taki temat. Jest jeszcze czas żeby poprawić oczywiste błedy (jeśli takie są).
Hendryk
HK
 
Posty: 514
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 11:07

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Kuba P. » wtorek, 28 lipca 2015, 14:55

Ale ja nie napisałem o hejcie ani słowa i też zgadzam się, że etap przygotowania modelu to właściwy czas na życzliwe wsparcie autora modelu :)
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez SilverWings » wtorek, 28 lipca 2015, 19:47

Panowie, wszystkie Wasze uwagi zostały dzisiaj przedyskutowane.
Odwiedziliśmy ponownie muzeum, zweryfikowaliśmy dokumentację i wprowadzimy zgłoszone poprawki gdyż w większości są zasadne.
Dziękujemy za wsparcie :) Mamy nadzieję, że model spełni najbardziej wyśrubowane oczekiwania i Was nie zawiedzie.
www.silverwings.pl
Avatar użytkownika
SilverWings
 
Posty: 33
Dołączył(a): niedziela, 14 lutego 2010, 17:06

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Aleksander » wtorek, 28 lipca 2015, 23:10

Świetnie! Jako czteroósemkowiec też "jedenastkę" w 1/32 kupię o ile wystarczy tej limitowanej edycji i dla mnie. Ale taka lotnicza ikona na półce to super smaczek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 8001
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez HK » środa, 29 lipca 2015, 09:34

SilverWings napisał(a):Panowie, wszystkie Wasze uwagi zostały dzisiaj przedyskutowane.
Odwiedziliśmy ponownie muzeum, zweryfikowaliśmy dokumentację i wprowadzimy zgłoszone poprawki gdyż w większości są zasadne.
Dziękujemy za wsparcie :) Mamy nadzieję, że model spełni najbardziej wyśrubowane oczekiwania i Was nie zawiedzie.

To świetna wiadomość i wyjątkowe w tej branży podejście. Chylę czoła i dziękuję.
Hendryk
HK
 
Posty: 514
Dołączył(a): czwartek, 19 czerwca 2008, 11:07

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Airborn » sobota, 1 sierpnia 2015, 09:41

Bzdurne komentarze dotyczące zastrzałów oparte na szkicu, a nie na zdjęciach!

Obrazek

Parę dni temu byłem w MLP i widziałem wyrażne załamnie zastrzału podpierającego skrzydło, a właściwie jego zamocowanie, jakby drugą część, co sprawia wrażenie, że główny zastrzał "przykleja się do kadłuba dużo wyżej od tego od podwozia.
Airborn
 
Posty: 37
Dołączył(a): niedziela, 30 czerwca 2013, 07:44

Re: PZL-11c 1:32 Silver Wings

Postprzez Mariusz Jarzyna ze Szczec » sobota, 1 sierpnia 2015, 09:59

Airborn napisał(a):Bzdurne komentarze dotyczące zastrzałów oparte na szkicu, a nie na zdjęciach!

Obrazek

Parę dni temu byłem w MLP i widziałem wyrażne załamnie zastrzału podpierającego skrzydło, a właściwie jego zamocowanie, jakby drugą część, co sprawia wrażenie, że główny zastrzał "przykleja się do kadłuba dużo wyżej od tego od podwozia.

Przeczytaj te "durne komentarze" najpierw ze zrozumieniem a potem wklejaj zdjęcia. Nie dół był zastrzałów był omawiany kolego.
Avatar użytkownika
Mariusz Jarzyna ze Szczec

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3226
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PZL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość