[Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez Wojciech Perkowski » wtorek, 31 lipca 2018, 13:44

Flesz napisał(a):.... Proces z powództwa cywilnego ....


Edit: ;o) .
Ostatnio edytowano wtorek, 31 lipca 2018, 18:06 przez Wojciech Perkowski, łącznie edytowano 1 raz
Wojtek
Wojciech Perkowski
 
Posty: 706
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 14:07
Lokalizacja: okolice Białegostoku

Reklama

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez MarCo » wtorek, 31 lipca 2018, 14:14

fragles napisał(a):
Flesz napisał(a):Widząc, że sytuacja stała się bardzo poważna, członek Hufca Poklepujących Się Po Plecach Malkontentów próbuje odwrócić uwagę zmieniając temat.


Któren to?


Też się zastanawiałem, ale już wiadomo:

Flesz napisał(a):6. Następnie wyskakuje Potez i próbuje rozładować atmosferę pytaniem o kolektor wydechowy.


Pozwólcie że nie skomentuję już nic. Tak jak pisałem, poziom absurdu jest w kosmosie a dalsza dyskusja z kolegą Flesz jako żywo przypomina grę w szachy z gołębiem.
Avatar użytkownika
MarCo
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 11:56

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez Flesz » wtorek, 31 lipca 2018, 14:28

Marco, masz możliwoć pisania komentarzy na blogu Army. Dlaczego tak pieczołowicie tłumaczysz się tu, na forum, a nie u źródła?
Flesz
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2018, 12:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez caughtinthemiddle » wtorek, 31 lipca 2018, 14:55

A dlaczego p. Bułhak nie wystosował swojej odezwy, związanej z wypowiedzią MarCo, tutaj?
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1763
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 00:11

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez Łukasz_K » wtorek, 31 lipca 2018, 14:58

Flesz napisał(a):rozumiem, że każdy z Was wykonał kilka samodzielnie zaprojektowanych modeli. Nikt z Was nie odbił się sprzeczności w dokumentacji zarówno rysunkowej, jak i zdjęciowej. Tematu prowadzenia własnej działalności nawet nie podejmuję, bo każdy z Was jest doskonałym przedsiębiorcą.


Świeży argument którym zgasiłeś nas wszystkich :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4827
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez potez » wtorek, 31 lipca 2018, 15:27

Obrazek
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez chieftain » wtorek, 31 lipca 2018, 17:56

Witam wszystkich,

Nie sądziłem, że kiedykolwiek przeczytam taką dyskusję jak na poprzedniej stronie. Lato w pełni, może czas na przerwę wakacyjną?

A propos modelu - mnie się podoba, spasowanie całkiem dobre. Jeśli mogę coś nieśmiało zasugerować na przyszłe projekty, to nie dodawać blaszek do wersji Junior. Blaszkę w juniorze (pasy, celownik) można zastąpić innym rozwiązaniem, np. pasy na fotelu można albo wykonać z plastiku (jako integralny element fotela, można by umieścić na ramce 2 wersji fotela, z odlanymi pasami i bez) lub umieścić na kalce, celownik może być przezroczystym dyskiem z kalką. Całkiem na miejscu też byłaby figurka pilota. W sumie wyszłoby na korzyść dla początkujących modelarzy. Takie moje małe IMHO.

Pozdrawiam,
JG
chieftain
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 27 września 2013, 16:06

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez CzarekB » wtorek, 31 lipca 2018, 18:23

potez napisał(a):Obrazek


Potez, i to jest najlepsze co można tu wstawić, brawo, choć jako jeden trzymasz do tego dystans. BRAWO !
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 23:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez fragles » wtorek, 31 lipca 2018, 19:13

chieftain napisał(a):Nie sądziłem, że kiedykolwiek przeczytam taką dyskusję jak na poprzedniej stronie. Lato w pełni, może czas na przerwę wakacyjną?


Paaanie..., coś Pan?! Kiedyś to były na tym forum dyskusje! Ta nie sięga im dalej, niż do kostek. Postarzeli się userzy, jaja już nie te, a i szastanie banownicą zrobiło swoje. :mrgreen:

Ale wracając do tematu wątku...
chieftain napisał(a):Całkiem na miejscu też byłaby figurka pilota.


TAK, TAK, TAK! Masz absolutną rację, też dokładnie tak sobie pomyślałem oglądając model. Ale nie figurka pilota na tzw. sztukę, w postaci jakiegoś gluta z plastiku, tylko porządnie wyrzeźbiona, odpowiednio upozowana. Pamiętam sprzed ponad czterdziestu lat jeden z modeli Monogramu (Curtiss P6E), gdzie pilocik sam w sobie był majstersztykiem rzeźbiarskim i znakomicie dodawał smaczku całemu modelowi.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1561
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez Murek » wtorek, 31 lipca 2018, 20:45

Flesz napisał(a):Odnoszę wrażenie, że uważacie projektanta za masochistę, któremu sprawia ogromną satysfakcję samobiczowanie czy zbieranie batów od forumowiczów.

Widzę tutaj psychologa-amatora ze wskazaniem na zaburzenia seksualne :mrgreen: Masz rację, tak, przyznaję, w tym zacytowanym przeze mnie fragmencie masz 100% rację, ODNOSISZ WRAŻENIE. Ale co z czym Ci się kojarzy to już Twoja sprawa... Widzisz, sam, z nieprzymuszonej woli wszedłeś w tę słowną przepychankę no i teraz inni mogą mieć "bekę" także i z Ciebie ;o)
Avatar użytkownika
Murek
 
Posty: 3008
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2007, 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez radoslaw6363 » wtorek, 31 lipca 2018, 21:19

Fakt ,upały odbierają wigor nawet najbardziej zatwardziałym wielbicielom polemik :)
Osoby wyjątkowo w tej dziedzinie waleczne już usunięto :mrgreen: i nawet mój cień się nie odzywa pod moimi postami ;o)
Nadejszła wielkopomna chwila :idea: kultowa ,,jedenastka'' dostępna dla koneserów i pospolitych gamoni :mrgreen:
Kupować, sklejać - nie marudzić :shock:
A jak ktoś chce jeszcze poczekać na model idealny i wali focha to Jego problem ;o)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4_4qpD0aQCA[/youtube]
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2544
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez Łukasz_K » wtorek, 31 lipca 2018, 21:38

radoslaw6363 napisał(a): i nawet mój cień się nie odzywa pod moimi postami


Ciiiii,...... nie wywołuj Amstronga ekhm tzn. wilka z lasu ;o)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4827
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez grrzesiek28 » środa, 1 sierpnia 2018, 00:08

Moim skromnym zdaniem reasumując wypowiedź Pana Flesza można by ją streścić parafrazując Mistrza:

"Wiesz co robi ta P.11? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest P.11 na skale naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tą P.11? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest P.11 społeczna :lol:
grrzesiek28
 
Posty: 106
Dołączył(a): sobota, 22 września 2012, 11:34

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez Seweryn » czwartek, 2 sierpnia 2018, 10:33

Kupiłem i ja, skoro taka goraca dyskusja się toczy.
Naocznie przekonałem się, że rezygnacja z udziału w jakimkolwiek forum modelarski to był strzał w dychę, czego kolejnym przykładem burzy w szklance wody jest ten model. Model jedenastki jest moim zdaniem (ja się nie znam) świetny. Progres w stosunku do P-7a kolosalny. Minusy są, ale modelu bez wad nie widziałem.
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2074
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: [Z] PZL P.11c - 1/72 - Arma Hobby

Postprzez Atlis » czwartek, 2 sierpnia 2018, 11:25

Też kupiłem, nawet kleję. Świetnym bym go nie nazwał, ale dobry jest na pewno.
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 14:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PZL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość