Heinkel He 280 RS Models

Heinkel He 280 RS Models

Postprzez hallore » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 20:55

Witam miłośników Niezwyciężonej Luftwaffe. Będąc na ModellBrno w sobotę na stoisku RS Modells zobaczyłem projekty do opakowań pudełek do He 280. W rozmowie z producentem dowiedziałem się, że za około 2 - 3 tygodnie model ma wyjść ze wstępnych form, a potem na rynek jak będzie ok. Z przejęcia nie dopytałem się w jakich wersjach silnikowych będzie, a było ich kilka. Mając na uwadze ich ostatnią jakość właściciele Humy dajcie je dzieciom na wprawki. O szczęście nie pojęte. W końcu się doczekałem, a jak nie wypuszczą to chyba pójdę na kolanach na Świętego Miasta w RP. Pozdrawiam Brać Modelarską.
hallore
 
Posty: 47
Dołączył(a): sobota, 13 marca 2010, 09:18

Reklama

Re: Heinkel He 280 RS Models

Postprzez fragles » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 21:06

hallore napisał(a):Pozdrawiam Brać Modelarską.


Pozdrowienie i Tobie.
A tak naprawdę, to poza tym, że byłeś na ModellBrno i widziałeś tam projekty opakowań pudełek, to co konkretnie chciałeś napisać? Bo jakoś nie potrafię zrozumieć tekstu. Zawoalowany jakiś.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1560
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Heinkel He 280 RS Models

Postprzez garrett » wtorek, 25 czerwca 2013, 10:45

hallore napisał(a):Będąc na ModellBrno w sobotę na stoisku RS Modells zobaczyłem projekty do opakowań pudełek do He 280. W rozmowie z producentem dowiedziałem się, że za około 2 - 3 tygodnie model ma wyjść ze wstępnych form, a potem na rynek jak będzie ok. Z przejęcia nie dopytałem się w jakich wersjach silnikowych będzie, a było ich kilka.

A to naprawdę niespodzianka.
W zapowiedziach nic nie mieli, że żadnych przecieków radosna rzesza Czechów również nie miała (dla których mam wrażenie modelarstwo stanowi i sport i ważną gałąź gospodarki) to już zadziwiające.
Model Humy. To dziwna firma, prawie że wirtualna [jeśli coś nie istnieje w sieci, to czy istnieje naprawdę?] Podziwiam jako widz rzeźnię do jakiej dochodzi na portalach aukcyjnych, gdy jakiś biały kruk tejże firmy niechcący wypłynie, ale zawartością pudełek jestem rozczarowany - rodzimy Mastercraft tez zniknął z sieci, ale... no instrukcje ma ładniejsze niż Huma. To - że nieodpowiadające zawartości pudełek pomijam(;
Także Radek Vavrina [RV Aircraft] zapowiada wypuszczenie zapowiadanej foczej rodziny [190d 14 i d15 oraz 4(6?) innych - mam nadzieję, że po uwagach i materiałach jakie otrzymał z Polski, będą owe 190 miały poprawne wymiary.
Obrazek
Avatar użytkownika
garrett
 
Posty: 589
Dołączył(a): piątek, 10 czerwca 2011, 07:05
Lokalizacja: Principia Discordia

Re: Heinkel He 280 RS Models

Postprzez Jostein » piątek, 28 czerwca 2013, 23:24

He 280 to miła wieść. Kto wie, może w końcu i Hs 126 ktoś na tapetę weźmie?
Avatar użytkownika
Jostein
 
Posty: 1309
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:47
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Dornier / Heinkel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron