ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S już w grudniu!

Re: ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S już w grudniu!

Postprzez Jacek Bzunek » niedziela, 25 grudnia 2011, 13:04

hadzi napisał(a):WEDLA tez sobie bym życzył, ale to dodatkowe kolory na kalki i dodatkowe koszty, a już i tak ludzie marudzą na ceny modeli żywicznych. Dobre jest to co jest!

Trzeba poszukać sponsora i sprzedawać z zestawie z Ptasim mleczkiem ;o)
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać!
----------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Jacek Bzunek
 
Posty: 5875
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:35
Lokalizacja: Szczecin

Reklama

ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S model niekompletny

Postprzez melas » środa, 4 stycznia 2012, 13:37

Niestety Ardpol się nie popisał - sprzedaje model niekompletny. Brakuje w nim oszklenia drzwi i okien kabiny. Chyba się zorientowali, że coś nie gra bo dają podwójne oszklenie przodu i góry kabiny, ale z tego brakujących elementów zrobić się nie da i będę chyba musiał wziąć okna z zestawu Astera. Mam nadzieję, że ktoś z Ardpolu to przeczyta i błąd zostanie szybko naprawiony.
melas
 

Re: ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S już w grudniu!

Postprzez piotr dmitruk » środa, 4 stycznia 2012, 13:44

A jeszcze jakby strona firmowa została aktualizowana...
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9941
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S już w grudniu!

Postprzez wasilewskiadam » środa, 4 stycznia 2012, 19:35

Cześć
melas:
Niestety Ardpol się nie popisał - sprzedaje model niekompletny. Brakuje w nim oszklenia drzwi i okien kabiny. Chyba się zorientowali, że coś nie gra bo dają podwójne oszklenie przodu i góry kabiny

Dwa komplety szkieł vacu to prawie normalne, zabezpieczenie jak by coś modelarz spier........... :oops:
Nie widziałem modelu:) ale dorobienie okienek to mały problem. Widziałem samolot:)]
Producenci często nie tłoczą płaskich elementów.
Przyznaję jednak, że za 100 kilka zeta to można by chociaż zarys na folii.
(nie widziałem modelu bazuję na opinii forumowicza)
Adam Wasilewski
KMMR 08/15 Białystok
Avatar użytkownika
wasilewskiadam
 
Posty: 362
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 18:20
Lokalizacja: KMMR 08/15 Białystok

Re: ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S już w grudniu!

Postprzez Michał Janik » czwartek, 5 stycznia 2012, 11:22

Być może remedium na brak szkiełek będzie clearfix. Przy okazji, stałem sie szcześliwym posiadaczem tego zestawu i mam pytanie. Czy ktoś mam może jakieś ciekawe materiały dot. tego samolotu - głównie zależy mi na detalach kabiny. Dzięki!

Nie może być wolnej Polski bez wolnej Ukrainy i wolnej Ukrainy bez wolnej Polski.


Ignacy Daszyński, ok. 1918
Avatar użytkownika
Michał Janik
 
Posty: 1115
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:25
Lokalizacja: sRaszyna i Urynowa

Re: ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S już w grudniu!

Postprzez Landor » czwartek, 5 stycznia 2012, 11:53

Michał Janik napisał(a):Być może remedium na brak szkiełek będzie clearfix. Przy okazji, stałem sie szcześliwym posiadaczem tego zestawu i mam pytanie. Czy ktoś mam może jakieś ciekawe materiały dot. tego samolotu - głównie zależy mi na detalach kabiny. Dzięki!


Najwięcej materiałów dotyczących tego samolotu znajdziesz w książce: "Samolot turystyczny RWD-13" Andrzeja Glassa i Piotra Woźniaka wydanej przed kilku laty przez Muzeum Lotnictwa w Krakowie.
http://www.muzeumlotnictwa.pl/wydawnictwa.php
Landor
 

Re: ARDPOL- 1/72 RWD-13 i RWD-13S już w grudniu!

Postprzez Michał Janik » wtorek, 17 stycznia 2012, 17:15

Landor napisał(a):
Michał Janik napisał(a):Być może remedium na brak szkiełek będzie clearfix. Przy okazji, stałem sie szcześliwym posiadaczem tego zestawu i mam pytanie. Czy ktoś mam może jakieś ciekawe materiały dot. tego samolotu - głównie zależy mi na detalach kabiny. Dzięki!


Najwięcej materiałów dotyczących tego samolotu znajdziesz w książce: "Samolot turystyczny RWD-13" Andrzeja Glassa i Piotra Woźniaka wydanej przed kilku laty przez Muzeum Lotnictwa w Krakowie.
http://www.muzeumlotnictwa.pl/wydawnictwa.php

Dzieki za namiar, książkę już mam, jednak nie roztrzyga ona wszystkich wątpliwości. Dlatego chciałem raz jeszcze podpytać, czy ktoś nie ma może jakiegoś "walkarounda" któregoś z muzealnych egzemplarzy lub repliki i nie chciałby się podzielić?

Nie może być wolnej Polski bez wolnej Ukrainy i wolnej Ukrainy bez wolnej Polski.


Ignacy Daszyński, ok. 1918
Avatar użytkownika
Michał Janik
 
Posty: 1115
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:25
Lokalizacja: sRaszyna i Urynowa

Poprzednia strona

Powrót do RWD / PWS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości