F-16I SUFA

F-16I SUFA

Postprzez KRL » czwartek, 25 czerwca 2015, 22:56

Mam pytanie do osób znających temat F-16 czy z podany poniżej model może posłużyć jako baza do wykonania F-16 w naszych rodzimych barwach?:
http://www.mojehobby.pl/products/Genera ... -SUFA.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: F-16I SUFA

Postprzez potez » czwartek, 25 czerwca 2015, 23:57

Nie. szukaj wersji Academy Singapore Air Force F-16D block 52+, jest najbliższa polskim F-16
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: F-16I SUFA

Postprzez KRL » piątek, 26 czerwca 2015, 06:47

Dzięki.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: F-16I SUFA

Postprzez potez » piątek, 26 czerwca 2015, 09:44

tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: F-16I SUFA

Postprzez karambolis8 » piątek, 26 czerwca 2015, 10:06

Potez a czemu z Sufy się nie da? Na ramkach jest polski wlot i polska dysza. AVF Clubowi tak samo brakuje zasobnika na spadochron. Moim zdaniem spokojnie z Sufy zrobisz Polaka, tylko patrz na zdjęcia 1:1.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 08:24

Re: F-16I SUFA

Postprzez potez » piątek, 26 czerwca 2015, 10:13

Nasze maja inne oantenowanie a w sufie jest komplet ale izraelskich. W tym zestawie AFV są anteny do Polaka. To i tak jest duże przybliżenie a KRL nie jest dłubaczem tylko chce mieć gotowy zestaw. Pozostaje tylko znaleźć zasobnik a szczerze mówiąc nie wiem, w którym zestawie w 32 można go znaleźć.
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: F-16I SUFA

Postprzez Przemysław Szymczyk » piątek, 26 czerwca 2015, 11:02

A to po lewej to nie ów zasobnik na spadochron wlaśnie?

Obrazek

Ten zestaw ma masę części "unused" i ma jedną podstawową zaletę w porównaniu z AFV czy jednomiejscowym CJ/CG ACA - można go bez problemu kupić
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Avatar użytkownika
Przemysław Szymczyk
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 12:24

Re: F-16I SUFA

Postprzez potez » piątek, 26 czerwca 2015, 11:28

Masz racje jest zasobnik 8-) Bezmyslnie zasugerowałem sie wpisem karambolisa. :oops:
Akurat 32 to nie moja skala , jakiś rok temu drążyłem temat dla kumpla i wyszło, że ten singapur jest najbliższy no ale wtedy był dostępny, bez problemu i w cenie Academy. Napisałem cytując klasyka " z głowy czyli z niczego " :mrgreen:
Jak obejrzałem sobie wypraski tej Sufy to tak na szybki rzut oka da się, ale będzie dłubanie. Trzeba przerobić garba -pościnać te wszystkie anteny, podorabiać nasze antenki, przerobić zasobnik na polski - czyli znowy dorabiane anten no i dać płaskie pokrywy podwozia bo w sufie sa wypukłe. Z podwieszeń to tak na szybko z tego co widze to tylko EDIT na zdjęciach nie ma ale w instrukcji jest ramka F tam sa AMRAAMy i normalne zbiorniki podskrzydłowe. Zbiornik podkadłubowy pasuje do naszych. Z tego zestawu AFV uzbrojenie pasowało ale na pewno nie było Snipera.
Da się go jeszce kupić ale jest droższy niz Sufa w Polsce to racja.
Tak czy siak nie da się prosto z pudełka zrobić Polaka. No chyba, że taka krzyżówka ci nie przeszkadza :)
Czyli jest tak jak w 48 - modelu na gotowo nie ma, Kinetic też jest do poprawki, hehe 8-)
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Lockheed (F-16)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości