PWS-33 Wyżeł Ardpol 1:48

PWS-33 Wyżeł Ardpol 1:48

Postprzez Szymon M. » wtorek, 12 maja 2020, 17:04

Witam, dołączam do konkursu z ciekawym polskim prototypem:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest to mój pierwszy model żywiczny, także zdobędę trochę doświadczenia :mrgreen: Jako, że wnętrze jest tutaj dosyć mocno wyeksponowane konieczne było dodać trochę detali do siebie :) Niestety nie wiadomo jak ono wyglądało, wiec trzeba było uruchomić wyobraźnię. Tak to się prezentuje:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Brakuje jeszcze paru detali, ale je dodam później. Zastanawiam się jak je teraz pomalować :?: Może jakiś jasnoszary na elementy drewniane a to co było metalowe będzie niepomalowane :roll:

Życzę miłego oglądania ;o)
PS Zdjęcia nie są moja mocną stroną, ale coś tam widać :P
Szymon M.
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2016, 21:46

Reklama

Re: PWS-33 Wyżeł Ardpol 1:48

Postprzez kojot69 » wtorek, 12 maja 2020, 18:59

Wnętrze kabiny w modelu jest w zrobione w lustrzanym odbiciu, trzeba poprzekładać burty miejscami. Było o tym w Mini Replice nr 66.

EDIT: tu masz więcej informacji ;o)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... i jeszcze tu :arrow: https://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=12&t=16013
Avatar użytkownika
kojot69
 
Posty: 832
Dołączył(a): niedziela, 8 września 2019, 19:33

Re: PWS-33 Wyżeł Ardpol 1:48

Postprzez Szymon M. » wtorek, 12 maja 2020, 21:31

Burty zostawię w spokoju, dźwignie sterowania silnikiem umieściłem po właściwej stronie, czyli po lewej. Te które są po prawej mogą być dźwigniami od klap i podwozia. :mrgreen: Przyjrzałem się uważnie zdjęciom i rzeczywiście widać na nich, że tablica przyrządów jest na górze, zrobię taką u siebie ;o) To co miało być zbiornikiem opadowym jest puszką zakrywającą plątaninę kabli.
Szymon M.
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2016, 21:46

Re: PWS-33 Wyżeł Ardpol 1:48

Postprzez Szymon M. » środa, 24 czerwca 2020, 11:33

Witajcie
Dawno mnie tu nie było ponieważ czasu na modelarstwo miałem niewiele. Dorobiłem kozioł przeciw kapotażowy :lol:
Obrazek
Obrazek
Udało mi się również skończyć wnętrze. Farby jakich używałem to Vallejo. Nie jestem pewien czy kolor jest właściwy, ale skoro samolot był drewniany to nie wiem czy malowano by go srebrzanką :-/ Niestety zdjęcia mi nie wyszły, zobaczyłem to dopiero teraz a kadłub jest już sklejony :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zmieniłem również rozmiar zdjęć na trochę mniejsze coby szybciej się ładowały ;o)
Życzę miłego oglądania i trzymajcie się w zdrowiu :mrgreen:
Szymon M.
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 1 kwietnia 2016, 21:46


Powrót do Konkurs 2020 - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości