F-5E DREAMMODEL 1:72

Tutaj prowadzimy relacje z budowy konkursowych modeli.

Re: F-5E DREAMMODEL 1:72

Postprzez tommyk » wtorek, 25 maja 2021, 22:01

Jedynie informacyjnie, gdyby ktoś pomyślał, że temat umarł :).
Działamy z dużymi przerwami, przez długi czas w ogóle nie miałem możliwości aby usiąść do pracy. Jest szansa, że zdążymy przed końcem terminu :mrgreen:.
Stan na dziś to rozpoczęty montaż końcowy. Muszę dorobić usunięte anteny. Zostały drobne podmalówki, poprawki. No i sidewindery do przemalowania, bo pomalowałem na czuja i się pomyliłem :mrgreen:. Tak naprawdę to w ogóle nie wiem czy nie poszukać czegoś w moim modelarskim magazynku, bo to co dał producent to raczej nie jest AIM-9C tylko coś zdecydowanie późniejszego niż to co mogłoby być dostarczone przed rewolucją (a wtedy chyba nic innego niż AIM-9C nie wchodziło w grę).
Obrazek
Obrazek
Zadowolony jestem ze zbiornika paliwa, tzn. nie chciałem aby był typowy tj. także w trójbarwnym kamo i udało mi się znaleźć zdjęcia w wersji szaroniebieskiej - efekt mi się podoba, bo ładnie łamie spójność kamuflażu. Były też w NMF ale przy bliższym przyjrzeniu okazało się, że to jednak inny rodzaj zbiorników.
To co w tle na zdjęciach to żadna kryptoreklama :mrgreen: Po prostu wszystko schnie zanim postawię na kołach.
W tle po lewej kolory do naszego MiG-a-29 w ex czeskim camo, bo to jeden z pomysłów na kolejny projekt :).
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
tommyk

Zimna Wojna 3
 
Posty: 450
Dołączył(a): niedziela, 1 kwietnia 2012, 19:42

Reklama

modele polskich samolotów

Re: F-5E DREAMMODEL 1:72

Postprzez tommyk » wtorek, 25 maja 2021, 22:16

tommyk napisał(a):. W tle po lewej kolory do naszego MiG-a-29 w ex czeskim camo, bo to jeden z pomysłów na kolejny projekt :).

Po prawej oczywiście :)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
tommyk

Zimna Wojna 3
 
Posty: 450
Dołączył(a): niedziela, 1 kwietnia 2012, 19:42

Re: F-5E DREAMMODEL 1:72

Postprzez Soris000 » wtorek, 25 maja 2021, 22:51

Mogłeś to "R" wywalić i miałbyś "przedrewolucyjnego" ;o)
Avatar użytkownika
Soris000
 
Posty: 1405
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 13:18
Lokalizacja: Sopot

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat rzemieślniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość