Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwym umundurowaniu, ekwipunku czy uzbrojeniu czy też szukasz dokumentacji - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez Mauser » niedziela, 3 lutego 2013, 18:53

Ale te 11 puszek nie da się oderwać :(
Mauser
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 1 stycznia 2013, 19:26

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez Siema » niedziela, 3 lutego 2013, 19:06

Może w końcu wrzucisz jakieś zdjęcie żeby było wiadomo jak to wygląda i wtedy może ktoś wpadnie na jakiś pomysł? Bo szczerze powiedziawszy z Twoich jednozdaniowych postów wynika niewiele. Ot wiemy że masz jakieś figurki niemaszków i przymocowałeś puszki, ale jak i gdzie to nie wiadomo.

To się tyczy wszystkich wątków które zakładasz...
Pozdrawiam!
Paweł Siemaszko
Avatar użytkownika
Siema
 
Posty: 515
Dołączył(a): czwartek, 25 października 2012, 13:28
Lokalizacja: Siedlce/WWA

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez Mauser » niedziela, 3 lutego 2013, 20:39

Siema napisał(a):Może w końcu wrzucisz jakieś zdjęcie żeby było wiadomo jak to wygląda i wtedy może ktoś wpadnie na jakiś pomysł? Bo szczerze powiedziawszy z Twoich jednozdaniowych postów wynika niewiele. Ot wiemy że masz jakieś figurki niemaszków i przymocowałeś puszki, ale jak i gdzie to nie wiadomo.

To się tyczy wszystkich wątków które zakładasz...

No cóż zdjęć na razie wrzucić nie mogę bo nie mam takiej możliwości, a z niemiaszkami to teraz dam obie radę.
Mauser
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 1 stycznia 2013, 19:26

Re: Rozpuzczalniki do kleju wamod

Postprzez Mauser » niedziela, 3 lutego 2013, 20:41

NIEDZWIEDZ napisał(a):Kolego a znasz wujka google :evil: :twisted: :!:

Kolego jak nie chcesz napisać nic konkretnego to się nie udzielaj bo twój dowcip jest marnej jakości
Mauser
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 1 stycznia 2013, 19:26

Re: Rozpuzczalniki do kleju wamod

Postprzez NIEDZWIEDZ » poniedziałek, 4 lutego 2013, 02:11

Mauser napisał(a):
NIEDZWIEDZ napisał(a):Kolego a znasz wujka google :evil: :twisted: :!:

Kolego jak nie chcesz napisać nic konkretnego to się nie udzielaj bo twój dowcip jest marnej jakości

Nie warto bo twoje posty i wątki są żenujące :x
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozpuzczalniki do kleju wamod

Postprzez Mauser » poniedziałek, 4 lutego 2013, 20:30

NIEDZWIEDZ napisał(a):
Mauser napisał(a):
NIEDZWIEDZ napisał(a):Kolego a znasz wujka google :evil: :twisted: :!:

Kolego jak nie chcesz napisać nic konkretnego to się nie udzielaj bo twój dowcip jest marnej jakości

Nie warto bo twoje posty i wątki są żenujące :x

Żenujący to jesteś ty i twój wujek google jesteś prosty i strasznie płytki, nie przyszło ci do głowy że fora to też wujek google ponadto trochę dobrego wychowania też by ci się przydało skoro nie warto to nie pisz i nie próbuj robić z kogoś idioty proponuję żebyś najpierw wziął lekcje dobrego wychowania lub zapytał mamy jak należy się zachować bo geniuszem to ty nie jesteś a latek pewnie też nie liczysz wiele więc zrób mi tą grzeczność i nie odpisuj Niedźwiedziu GOOGLe :?
Mauser
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 1 stycznia 2013, 19:26

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez NIEDZWIEDZ » poniedziałek, 4 lutego 2013, 21:22

Kolego Mauser ,opisałem na kilka twoich postòw i nawet nie potrafileś napisać dziękuję ,więc proszę nie pisz mi o wychowaniu to po pierwsze.Po drugie pytanie które zadajesz w tym wątku jest mało czytelne jak i w innych twoich wątkach.Wypadało by najpierw wysilić się troszkę i poszukać samemu ,lub zadać konkretne pytanie ,a nie dukać jak uczeń gimnazjum na egzaminie.Może zaprezentuj nam twój dorobek,lub napisz jestem nowy nie znam się pomóżcie.Jednak jeśli chcesz porozmawiać o warsztacie modelarskim możemy się skonfrontować w odpowiednim do tego dziale.
Pozdrawiam
Mirek
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozpuzczalniki do kleju wamod

Postprzez Rafal » poniedziałek, 4 lutego 2013, 23:53

Mauser napisał(a):Żenujący to jesteś ty i twój wujek google jesteś prosty i strasznie płytki, nie przyszło ci do głowy że fora to też wujek google ponadto trochę dobrego wychowania też by ci się przydało skoro nie warto to nie pisz i nie próbuj robić z kogoś idioty proponuję żebyś najpierw wziął lekcje dobrego wychowania lub zapytał mamy jak należy się zachować bo geniuszem to ty nie jesteś a latek pewnie też nie liczysz wiele więc zrób mi tą grzeczność i nie odpisuj Niedźwiedziu GOOGLe :?


Hm... 83 wyrazy - jedno zdanie, nawet nie wiadomo jakie (może wielokrotnie złożone), bo kompletny brak interpunkcji wyklucza interpretację. Tylko jeden samotny przecinek gdzieś po drodze prosi o towarzystwo...
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1275
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:09

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez Mauser » wtorek, 5 lutego 2013, 11:11

Mirku Niedźwiedziu rozumiem że Twoim zdaniem dzieciaki z podstawówki i gimnazjum nie powinni zajmować się modelarstwem, a przynajmniej zadawać pytań na forum? Jeżeli Twoja wiedza jest tak tajemna pozostaw ją dla siebie i nie dziel się nią, rozumiem że nigdy nie korzystałeś z doświadczenia innych. Nie ulega wątpliwości że masz wspaniały warsztat i wysokie umiejętności jak również że jesteś snobem w modelarstwie.Moje osiągnięcia są w całkiem innej dziedzinie np. w rekonstrukcji historycznej w modelarstwie jestem całkiem świeży-dlatego pytam.Na forum gdzie to ja jetem ten doświadczony zachowanie takie jak Twoje jest nie do przyjęcia i jest piętnowane, dołowanie kogoś sprawia Ci przyjemność i za wszelką cenę starasz się pokazać swoją wyższość. Człowiek z takim doświadczeniem powinien promować modelarstwo i zachęcać dzieciaki do niego, lepiej wydać 100zł w sklepie modelarskim niż na alkohol lub coś gorszego, ale Ty wolisz dołować i to właśnie świadczy o Tobie Snobie Niedźwiedziu. Myślę że na tym zakończymy tą dyskusję bo nie prowadzi ona do niczego, a Ty i tak znajdziesz 1000 argumentów że JESTEŚ wspaniały i liczy się tylko Twój warsztat i wspaniałe osiągnięcia.
Pozdrawiam
Mauser
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 1 stycznia 2013, 19:26

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez NIEDZWIEDZ » wtorek, 5 lutego 2013, 13:03

Napisz w którym zdaniu Cię zdołowałem :?:. Po czym wnosisz że jestem modelarskim snobem :shock: ?Moja wiedza nie jest tajemna i mogę się nią dzielić ,lecz zadawaj pytania z sensem.Forum jest jak najbardziej do zadawania pytań, lecz wypadało by się wysilić i przeglądnąć warsztaty innych kolegów.Nie odnalazłem żadnego twojego postu, gdzie piszesz że jesteś laikiem w modelarstwie,że się nie znasz i dlatego pytasz.Nikt z nas nie będzie się domyślał, czy dopiero zaczynasz przygodę z modelowaniem i czy masz jakieś doświadczenie,jeśli nam tego nie napiszesz.A jeśli chodzi o promowanie modelarstwa wśród młodzieży jestem jak najbardziej za.Więc załóż jakiś warsztat i pytaj,a napewno będzie wielu kolegów którzy doradzą Ci co i jak robić.
Pozdrawiam
Mirek
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez Mauser » wtorek, 5 lutego 2013, 13:37

Ok Mirek jestem strasznym laikiem w tym temacie na tym forum jestem z moim synem pod jednym nickiem młody posiada ogromną wiedzę na temat pojazdów pancernych itp. ale teoretyczną.Modele wychodzą całkiem spoko i ze względu na moją pracę młody pisze dużo postów (12 lat) ;o) . Szanuję ludzi z pasją i proszę nie obrażaj się za być może mocne słowa z mojej strony.To ja zachęcałem go do wejścia w modelarstwo i do pogłębiania wiedzy na forach i dlatego moja irytacja.Naprawdę uważam że z Twoją wiedzą możesz wielu dzieciaków podbudować i poprowadzić w modelarstwie.Myślę że ta wymiana lekko złośliwa powinna się skończyć więc wyrażam szacunek dla bardziej doświadczonego kolegi i zarazem proszę o pomoc w innych tematach.Z wyrazami szacunku Andrzej :D
Mauser
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 1 stycznia 2013, 19:26

Re: Rozpuszczalniki do kleju Wamod

Postprzez NIEDZWIEDZ » wtorek, 5 lutego 2013, 13:49

No i fajnie, wreszcie jakiś konkret :mrgreen: .Zapraszam do założenia warsztatu, a napewno pomożemy ;o) .A propo nie obrażam się :P
Pozdrawiam
Mirek
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 22:31
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Figurki - umundurowanie, ekwipunek, uzbrojenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości