Współcześni żołnierze WP

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwym umundurowaniu, ekwipunku czy uzbrojeniu czy też szukasz dokumentacji - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

Współcześni żołnierze WP

Postprzez crazykiti » niedziela, 19 listopada 2017, 14:43

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu planuję powrót do modelarstwa. Tematyką, która najbardziej mnie interesuje, jest współczesne Wojsko Polskie. Stąd też, po przekopaniu wielu stron i wątków, zrodziło się w mojej głowie kilka pytań, na które mam nadzieję, ktoś z Was drodzy forumowicze, będzie w stanie mi odpowiedzieć.

1. Jakich figurek najlepiej używać do zrobienia polskich żołnierzy w skali 1/35?
2. Jakich kolorów (farbki Vallejho) używać do malowania mundurów zarówno w kamuflażu leśnym, jak i pustynnym?
3. Gdzie mogę dostać lub jak wykonać polską broń (Beryl, Beryl MINI, UKM, TOR, SAKO itp.)?
4. Czy mogę użyć masy wielokrotnie klejącej Blu-Tack Original do wykonania form do kopiowania elementów (http://www.m-zone.pl/blu-tack-white-masa-wielokrotnie-klejaca.html?

Wiem, że może nie piszę tego w najlepszym miejscu, ale nie chcę zakładać dodatkowego wątku.
Czy jest mi ktoś w stanie podać również kolory farb Vallejho do malowania polskich pojazdów pancernych zarówno w kolorach leśnych, jak i pustynnych?

Za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczny.
crazykiti
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2013, 20:47

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Figurki - umundurowanie, ekwipunek, uzbrojenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości