Messerschmitt Me109E /1:72 /Hasegawa - schnelle bausatz

Tutaj prowadzimy relacje z budowy konkursowych modeli.

Re: Messerschmitt Me109E /1:72 /Hasegawa - schnelle bausatz

Postprzez dymuwa » niedziela, 13 marca 2022, 08:53

Dziękuję za dobre słowa wszystkim Kolegom, a szczególnie tym, którzy czynem i datkiem wspierają Ukrainę w tej walce. Uwierzcie, jest to doceniane zarówno przez władzę, jak i prostych Ukrainców, wielu z których dzisiaj znalazło swój kąt w Polsce.
Ze swojej strony robię co mogę, choć uważam, że i tak mogę niewiele. Stwierdziłem też, że mogę pozyskać kolejną pulę pieniędzy dla Sił Zbrojnych Ukrainy - będę sukcesywnie wystawiał na Allegro swoje modele (jakość nie jest najgorsza, a zbieraczy, nie potrafiących zrobić coś własnymi rękoma jest wielu ;o) )

Dlatego też zdecydowałem się dokończyć blitz-budowę "produktu meseropodobnego", więc umieszczam zdjęcia końcowe.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Model przedstawia myśliwiec Me-109E-7 z III/SKG201 Ostfront, 1941. Kalkomania od Hasegawy nie przeżyła, więc wykorzystałem kalki jednej z pierwszych partii od Techmod z 1991 r. Te, mimo że wiele cieńsze, przeżyły.
Jak wyszło - każdy widzi.
Avatar użytkownika
dymuwa

Anim_Ukr
 
Posty: 737
Dołączył(a): piątek, 25 maja 2012, 14:10
Lokalizacja: Rogoźno Wlkp.

Reklama

Re: Messerschmitt Me109E /1:72 /Hasegawa - schnelle bausatz

Postprzez marco2607 » niedziela, 13 marca 2022, 09:08

Ważne że skończyłeś, a jak miałeś z tego frajdę to pełen sukces. ;o)
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3290
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 17:25
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat konkursowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości