T-34-85, ICM, 1/35

T-34-85, ICM, 1/35

Postprzez Arcturus » czwartek, 23 czerwca 2022, 05:59

Jak wiadomo, najlepszym lekarstwem na chroniczny brak czasu jest rozgrzebanie nowego modelu, więc zgłaszam się z T-34-85. Plan jest taki, aby szybko złożyć i później ponajsziftować sobie co nieco. Liczę na pomoc fachowców, bo gubię się w meandrach wersji/fabryk itd. Wsparcia potrzebuję również w wyborze malowania - w zestawie są tylko krasnoarmijne, więc odpadają. Na rynku jest trochę ciekawych malowań (np. jakieś powojenne z Bliskiego Wschodu), ale zdaję sobie sprawę, że hasło "T-34-85" jest bardzo ogólne i może oznaczać dużo przeróbek. Dlatego gdyby ktoś miał na zbyciu jakieś ciekawe kalkomanie pod ten model to chętnie rozważę.
Nie wiem jak rozwiązać problem gąsienic, bo gumiaki, choć nie są tragiczne, chyba jednak pasowałoby podmienić...
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Arcturus

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 2074
Dołączył(a): wtorek, 28 września 2010, 19:07
Lokalizacja: Chrobacya

Reklama

Re: T-34-85, ICM, 1/35

Postprzez Pashal » czwartek, 23 czerwca 2022, 15:23

Nie wiem, czy zaglądasz w inne części forum, ale w dziale "Karton" pozwoliłem sobie opisać na podstawie obejrzanych odcinków serialu "Czterej pancerni i pies" wygląd i różnice użytych w serialu czołgów o numerze 102 - może zrób jeden z czołgów T-34/85 właśnie taki jak w serialu, ale nie tylko, aby miał napis "Rudy" i numer 102, ale, aby posiadał również adekwatne wyposażenie.
Nikt chyba takiego modelu nie skleił tak w kartonie jak i w plastiku.
Pashal
 
Posty: 1593
Dołączył(a): piątek, 4 czerwca 2021, 13:10


Powrót do Warsztat konkursowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość