IV MPM Poland Model Show 28-29 IX 2019 Bielsko Biała

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

IV MPM Poland Model Show 28-29 IX 2019 Bielsko Biała

Postprzez tombie » niedziela, 27 stycznia 2019, 02:15

Ufff - to już czwarta edycja - mam nadzieję że spodoba wam się nowe miejsce - póki co Hala BKS przy Stadionie Miejskim 

IV Międzynarodowy Przegląd Modelarski - Poland Model Show odbędzie się w oststni weekend wrzesnia

generalnie walczymy również z tematem ustawicznego powiększania się naszej imprezy - ponieważ chcemy temu sprostać stąd zmiana lokalizacji, ale na szczecie Bielsko Biała jest małym miastem i wszędzie jest blisko

Serdecznie zapraszam - Tomasz Bień

Obrazek
-------------------------------------
Emet Brown czyli Tomasz Bień

zapraszam do polubienia mojej strony na FB "Recenzja Prosto z Pudła"

Obecnie w budowie:
P-51D Mustang 1:48 Airfix - relacja jest prowadzona na mojej stronie facebookowej P-51D Mustang 1:48 Airfix_2017 - @EmetBrownRecenzja

Obrazek
tombie

Reklama

Re: IV MPM Poland Model Show 28-29 IX 2019 Bielsko Biała

Postprzez tombie » środa, 15 maja 2019, 13:41

Obrazek

Witajcie moi drodzy - chciałbym wam dzisiaj zarekomendować hotel, który jest najbliżej naszej wystawy a zarazem, w którym odbywa się Beforeparty oraz sobotnie spotkanie modelarzy. Jest to Ibis -Styles - dawna Magura. Rezerwacji ze zniżką należy dokonywać jak w latach ubiegłych na hasło "MODELARZE". Dział rezerwacji:
e-mail: h3423-re@accor.com
telefon: 33 819 9151
@ibisStylesBielskoBiala
-------------------------------------
Emet Brown czyli Tomasz Bień

zapraszam do polubienia mojej strony na FB "Recenzja Prosto z Pudła"

Obecnie w budowie:
P-51D Mustang 1:48 Airfix - relacja jest prowadzona na mojej stronie facebookowej P-51D Mustang 1:48 Airfix_2017 - @EmetBrownRecenzja

Obrazek
tombie

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea