KATOWICE 2009 21-22-listopada

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez kobza_75 » poniedziałek, 16 listopada 2009, 21:56

Ja też będę , mam jakieś 50 min jazdy samochodem . No ale biore syna ze sobą , też będzie startował .
„Koleżanko/Kolego, jeśli chcesz poznać ciekawych ludzi, których podobnie jak Ciebie pasjonuje modelarstwo zapraszamy w nasze szeregi. Nie jesteśmy elitarnym klubem! Zapraszamy WSZYSTKICH! Odpowiemy na każde pytanie. http://www.ipmspolska.org.plhttp://kobzamodellfabrik.blogspot.com/ pozdrawiam Krzysiek
kobza_75
 
Posty: 370
Dołączył(a): niedziela, 24 sierpnia 2008, 10:04
Lokalizacja: Koszęcin K.M. Broń i barwa / IPMS SILESIA

Reklama

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Tomasz Mańkowski » poniedziałek, 16 listopada 2009, 21:57

Wybieram się - razem z Młodym - tym razem mam nawet zamiar coś wystawić na zawody :D

Akahoshi napisał(a):
Mecenas napisał(a):A cobyście powiedzieli na małą nasiadówę przy okazji imprezy lub pod pretekstem odwiedzenia wystawy?

Kawka, soczek, piwko jak ktoś ma autobus do dyspozycji...

Jak najbardziej. Ja jako kierowca będę zmuszony zadowolić się soczkiem. Za to żonka będzie nadrabiać piwkiem :P

Spotkanko - hmmm... czemu nie... ale piwko to dopiero wieczorem ( jak auto odstawię )
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1246
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 00:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Robson1 » wtorek, 17 listopada 2009, 00:15

W sumie to będe w Zorach w piątek, a w Bielsku mam rodzine. A można wystawiać modele sprzed kilku lat? ;-) Powinienem być. Jak jest ktoś chętny zobaczyć in box Neoplana to prosze o info i go zabiore ze sobą. :-)
Robson1
 
Posty: 43
Dołączył(a): sobota, 31 października 2009, 12:50

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Akahoshi » wtorek, 17 listopada 2009, 15:11

Tomasz Mańkowski napisał(a):Spotkanko - hmmm... czemu nie... ale piwko to dopiero wieczorem ( jak auto odstawię )

Tomku, Ty zawsze jesteś na konkursach modelarskich. I na "imprezach pozakonkursowych" również :)
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Tomek Hejmo » wtorek, 17 listopada 2009, 17:51

Ja też będę, ale muszę narzeczoną odebrać wieczorem.

Tomek
Avatar użytkownika
Tomek Hejmo
 
Posty: 2063
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:00

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Jaho63 » wtorek, 17 listopada 2009, 18:24

Tomek Hejmo napisał(a):Ja też będę, ale muszę narzeczoną odebrać wieczorem.

Spokojnie! W tej kwestii zawsze ktoś "pomoże". :mrgreen:
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Tomek Hejmo » wtorek, 17 listopada 2009, 18:37

Myślę, że dam sobie radę sam :mrgreen: Co do ewentualnej imprezy po, to się zgadamy myślę do południa?

Tomek
Avatar użytkownika
Tomek Hejmo
 
Posty: 2063
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:00

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Jaho63 » wtorek, 17 listopada 2009, 19:06

Ja umówiłem się wstępnie z Mecenasem na sobotę (do południa), ale jeśli w niedzielę zaplanujecie spotkanko-PWM to wpadnę choć żeby się przywitać.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Tomek Hejmo » wtorek, 17 listopada 2009, 19:33

Ja nie mam nic przeciwko spotkaniu w sobotę, ale fajnie by było, jakbyśmy się dogadali nieco wcześniej, będzie mi łatwiej wszystko ustawić.

Tomek
Avatar użytkownika
Tomek Hejmo
 
Posty: 2063
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:00

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Boozy » niedziela, 22 listopada 2009, 12:28

Witam.
Wystawa była udana, chociaż spodziewałem się ciut więcej modeli. Minusem było oświetlenie całej sali, przynajmniej jak ja tam wpadłem.
Kilka zdjęć z fleszem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oczywiście nie są to wszystkie modele biorące udział w wystawie.
Obrazek
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Boozy
 
Posty: 500
Dołączył(a): środa, 26 marca 2008, 18:21

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez kapral » poniedziałek, 23 listopada 2009, 09:22

Witam. Czegoś tu nie rozumiem. Tyle szumu przed konkursem, a teraz taka cisza? Dziwne. Chcę pogratulować i podziękować organizatorom. Bardzo sympatyczna impreza, sprawnie zorganizowana. Jeżeli chodzi o ilość modeli to może faktycznie nie była oszałamiająca, ale od kiedy ilość znaczy jakość ? A w Katowicach mieliśmy dużo bardzo dobrych modeli.Tyle z mojej strony podsumowania. kapral
kapral
 

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Mecenas » poniedziałek, 23 listopada 2009, 09:48

Mnie się też bardzo podobało. Ja byłem w sobotę do południa. Poziom modeli był na prawdę bardzo dobry, ja bym się nie odważył wystawić nic ze swojego dorobku modelarskiego, chyba że w kategorii wiekowej <10. Gratulacje dla organizatorów za zgromadzenie tylu wspaniałych prac znanych modelarzy: co najmniej kilka prac widziałem wcześniej w prasie a i trochę twarzy znanych z innych imprez też się przewinęło. Żałuję bardzo, że migrena i obowiązku służbowe nie pozwoliły mi zostać dłużej i więcej czasu poświęcić na rozmowy. W zasadzie to przez całą moją obecność cykałem zdjęcia - pojawią się niedługo na Aeroscale i Armoramie. Po ilości zdjęć szacuję, że modeli było ok 150...wynik całkiem przyzwoity.

Giełda trochę mnie rozczarowała, bo akurat szukałem kilku rzeczy a tu lipa...nie było gdzie popytać nawet. No ale nie o to chodzi na takich imprezach żeby giełda była główną atrakcją.

Nic mnie tak jednak nie wkurzyło, i to jeszcze zanim dotarłem na imprezę jak ta informacja podana na forum:

gufel napisał(a):ORGANIZATOR
S.M. im. I.J.PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
ul. Paderewskiego 65

TERMIN I MIEJSCE KONKURSU:
21-22 LISTOPAD 2009 roku
SALA KONFERENCYJNA
W SIEDZIBIE SM IM. I.J PADEREWKIEGO
UL. SIKORSKIEGO 65

OSIEDLE PADEREWSKIEGO


Złaziłem całe osiedle w poszukiwaniu adresu Sikorskiego 65 i nawet znajomi, którzy mieszkają na tej ulicy nie mieli pojęcia gdzie to jest. Siedzibę SM wszyscy znali, ale nikt nie wiedział gdzie jest ta na Sikorskiego... Potem się okazało, że wystawa jest pod adresem Paderewskiego 65! - znalazłem przez przypadek robiąc kolejne koło między blokami. Nie wiem jak dotarli inni...
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Sokołek » poniedziałek, 23 listopada 2009, 11:06

Super modele szkoda że nie mogłem być a jakieś wyniki konkursu są :)

Interpunkcja!
Xenomorph
Sokołek
 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 30 października 2009, 19:07

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez kobza_75 » poniedziałek, 23 listopada 2009, 12:40

Witam ! wszystich intenetowych , gratulacje dla organizatorów było super ! a i pozom modeli był wysoki , zero wpadek-nic nie zauważyłem na minus . Ja startowałem z młodym i się opłacało wziąść udział w zawodach . A co do lokalizacji i dojazdu

Mecenas napisał(a):Nic mnie tak jednak nie wkurzyło, i to jeszcze zanim dotarłem na imprezę jak ta informacja podana na forum:

gufel napisał(a):
ORGANIZATOR
S.M. im. I.J.PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
ul. Paderewskiego 65

TERMIN I MIEJSCE KONKURSU:
21-22 LISTOPAD 2009 roku
SALA KONFERENCYJNA
W SIEDZIBIE SM IM. I.J PADEREWKIEGO
UL. SIKORSKIEGO 65
OSIEDLE PADEREWSKIEGO


Złaziłem całe osiedle w poszukiwaniu adresu Sikorskiego 65 i nawet znajomi, którzy mieszkają na tej ulicy nie mieli pojęcia gdzie to jest. Siedzibę SM wszyscy znali, ale nikt nie wiedział gdzie jest ta na Sikorskiego... Potem się okazało, że wystawa jest pod adresem Paderewskiego 65! - znalazłem przez przypadek robiąc kolejne koło między blokami. Nie wiem jak dotarli inni...


to nie miałem problemu żadnego . Organizatorzy podali że na ul.Sikorskiego 65 więc na googlach znalazłem , a właściwie to trase dojazdową sobie zobaczyłem odemnie z domu aż na imprezę i nikogo nie musiałem się pytać o droge .
Jeszcze raz gratulacje dla organizatorów , mam tylko nadzieję iż w niedługim czasie pojawisię lista uczestników , no z wynikami .

Pisownia! Proszę natychmiast poprawić pisownię, to nie jest brudnopis.
Xenomorph
„Koleżanko/Kolego, jeśli chcesz poznać ciekawych ludzi, których podobnie jak Ciebie pasjonuje modelarstwo zapraszamy w nasze szeregi. Nie jesteśmy elitarnym klubem! Zapraszamy WSZYSTKICH! Odpowiemy na każde pytanie. http://www.ipmspolska.org.plhttp://kobzamodellfabrik.blogspot.com/ pozdrawiam Krzysiek
kobza_75
 
Posty: 370
Dołączył(a): niedziela, 24 sierpnia 2008, 10:04
Lokalizacja: Koszęcin K.M. Broń i barwa / IPMS SILESIA

Re: KATOWICE 2009 21-22-listopada

Postprzez Mecenas » czwartek, 10 grudnia 2009, 11:17

Proszę bardzo, nawet się galeria i relacja z imprezy jakiś czas temu pojawiła w zagranicznym necie.

LINK
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości