Bytom 2009

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: Bytom 2009

Postprzez Naomi » sobota, 7 marca 2009, 09:34

pencil37 napisał:
Z mojej niszy modelarskiej były wystawiane aż dwa modele
Pierwszy to Ił-86 (Zvezda 1/144) a drugi to Airbus A340 (Revell 1/144)
Obrazek
Obrazek


No jak to zobaczyłem to aż szczęka mi trochę opadła, bo... miałem przyjemność przelecieć się tym AIRBUSEM :lol: I nie wiem, czy to wina zdjęcia, ale w rzeczywistości silniki były bardziej błękitne, ale to nic. Teraz wiem, że można sobie ten zestaw spokojnie zakupić.
Naomi
 

Reklama

Re: Bytom 2009

Postprzez zawisza33 » wtorek, 10 marca 2009, 17:14

Dorzucam jeszcze moje odczucia z wystawy.Czytając realcje zamieszczone na forum trudno nie pokusić się o trochę refleksji. Cieszy mnie, że są ludzie którym się chce działać i organizować wystawy i nasze spotkania modelarzy. Nasza psasja ( zwana przez niektórych chorobą, oby każda choroba miała tak miłe objawy")nie zaniknie tylko dzięki nam. Idą trudne czasy dla naszego środowisaka w sensie ekonomicznym. Ceny i jeszcze raz ceny już szokują, ale .... bywało gorzej. Dlatego ja dostrzegam w tych naszych spotkaniach świetną okazję nie tylko na spędzenie czasu, ale wspólnego przebywania,które uczy. nawet przy krytyce ( szczęście jeżeli jest ona konstruktywna) i jest dużą frajdą. Pogaduchy, radość spotaknia ze znajomymi i możliwość bycia razem jako środowisko, to jest ważne. Wystawa tegoroczna udała się w pełni. Moi koledzy Zbyszek, Piotr i Robert zostali dostrzeżeni. Klasą dla siebie jest Kasia Manikowska. Jej kompozycja "Dziki gon" - to dla mnie mistrzostwo świata. Mistrz M :D :D :D aciek był klasą dla siebie, a Stryker Krzysztofa sam w sobie był do zabrania od zaraz. Jeszcz raz dzięki dla organizatorów za trud i chęci. Pozdraiwam. Bogdan. :D :D :D
zawisza33
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 2 marca 2009, 20:22

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości