Łódzka Sjesta Modelarska 10.04.10

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Łódzka Sjesta Modelarska 10.04.10

Postprzez Maciek » wtorek, 6 kwietnia 2010, 22:12

Witajcie!

Kolejny miesiąc za nami, wiec znowu się spotkać. Prawdopodobnie będzie kilka spraw do obgadania, ze względu na zbliżająca się majowa Noc Muzeów i czerwcowy Zlot we Wrocławiu. Dlatego chciałbym w imieniu własnym i wszystkich Sjestowiczów zaprosić na 63 Łódzką Sjestę Modelarska. Zapraszamy wszystkich, starych i nowych Sjestowiczów, aktywnych i tych trochę mniej, jak również każdego chętnego, kto ma ochotę dołączyć. I możne również czym się pochwalić.

Miejsce spotkania to co zwykle, czyli

Pub Mi-2
ul. Narutowicza 41

Start - godz. 17:00

http://www.skydive.pl/kawiarnia/


Pub zlokalizowany jest praktycznie naprzeciwko Placu Dąbrowskiego, więc zarówno dojazd na miejsce (autobusy i tramwaje na ul. Narutowicza i w okolicach dworca) nie powinien Wam sprawić kłopotu. Podobnie dla przyjezdnych zmotoryzowanych - parkować można (chyba) w okolicznych uliczkach. Dodatkowo od dworca Łódź Fabryczna jest to praktycznie rzut beretem - to dla pozamiejscowych bez samochodu. Wszyscy, którzy maja jakieś pytania w zwiazku z Sjesta - piszcie do mnie.

Nasze miejsce spotkań znajduje się na pietrze - wejście przez kawiarenkę internetowa albo przez pizzerie Extreme, albo przez taras, znajdujące się w środku podwórka. Ostatnio dostajemy do dyspozycji sale na końcu, dzięki czemu szybciej dostajemy pizze. Smaczne jedzenie (o pizzy z pizzerii Extreme już opowiadają legendy, palce lizać, trzeba będzie znowu zamówić), bardzo dobra kawa (potwierdza przyjezdni zmotoryzowani) oraz inne napoje, w tym złociste (i schłodzone), dostępne na miejscu w szerokim asortymencie.

Do zobaczenia!!!!
Maciek
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Łódzka Sjesta Modelarska 10.04.10

Postprzez Aleksander » środa, 7 kwietnia 2010, 09:54

Dzięki za zaproszenie - mimo że jestem "na miejscu", nie będę mógł i tym razem przybyć - od piątku jestem na imprezie sportowej w Starej Wsi i raczej nie zdążę. Żałuję, ale mam nadzieję, że jeszcze uda mi się zawitać!
Miłych "obrad" przy "złocistym" ;o) .
Olo
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 8035
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Łódzka Sjesta Modelarska 10.04.10

Postprzez Maciek » sobota, 10 kwietnia 2010, 13:16

nasze spotkania nie mają charakteru oficjalnych czy masowych, tym niemniej jakoś nie mamy nastroju na picie piwka w luźnej atmosferze....

Ze względu na szacunek do katastrofy w której zginęła głowa państwa polskiego (niezależnie od poglądów politycznych) proponuję przełożyć to na następny tydzień.
17.04.2010 o godz 17.00
Maciek
 


Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości