VI Małopolski Piknik Lotniczy

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

VI Małopolski Piknik Lotniczy

Postprzez Sebastian » niedziela, 28 czerwca 2009, 21:24

Mała relacja z pobytu na Pikniku w niedzielę bo pogoda wreszcie dopisała.Choć po tym co miało miejsce po 18:00 pasuje powiedzieć PILOT był WIELKI że zginął sam i nikt więcej. Nie wiem jak to w języku lotniczym się mówi ale ... był to jego ostatni lot.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sebastian
 
Posty: 737
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 20:56

Reklama

Re: VI Małopolski Piknik Lotniczy

Postprzez K.Barcz » niedziela, 28 czerwca 2009, 21:43

Ja zaryzykowałem w innym kierunku. Czechy południowo -zachodnie , opłaciło się. Nie padało, a nawet słońce nieco twarz przypiekło. A co można było zobaczyć PONIŻEJ.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam . Krzysztof Barcz
K.Barcz
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 30 października 2007, 17:34

Re: VI Małopolski Piknik Lotniczy

Postprzez NIEDZWIEDZ » niedziela, 28 czerwca 2009, 23:30

http://fakty.interia.pl/polska/news/tra ... ki,1330294
Wielki smutek.Zelazny teraz tylko dwoch,a teraz jeszcze ta tragedia.Pisze i płacze

Pisownia!!! Wklej link w nawias [url].
Przyjaciel to ktoś kto zrobi dla Ciebie wszystko bezinteresownie
Avatar użytkownika
NIEDZWIEDZ
 
Posty: 482
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2008, 23:31
Lokalizacja: Kraków

Re: VI Małopolski Piknik Lotniczy

Postprzez Akahoshi » poniedziałek, 29 czerwca 2009, 20:20

Ja byłem tylko pierwszego dnia,l po południu. Trochę się zawiodłem jeśli chodzi o trzymanie się programu. Specjalnie jechałem o takiej godzinie, aby trafić na rekonstrukcje. Planowo zaczynać się miały one o 17:30, więc o 15:50 już wyjechałem i po ok. 15 minutach byłem na miejscu. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem, jak na placu gdzie odbywała się inscenizacja biegają dzieciaki w poszukiwaniu łusek, a pojazdy zajmują właśnie swoje "miejsca parkingowe".
Plusem było większa ilość pojazdów niż w zeszłym roku (min. pokazany wyżej Wz.34).
Zdjęcia tychże pojazdów można oglądnąć tutaj (na początku kilka starych cywili, potem pancerka):
http://motoryzacja.interia.pl/galerie/najnowsze/malopolski-piknik-lotniczy-na-kolach/zdjecie/duze,1059259,1,4
Jak ściągnę zdjęcia z aparatu i będą w miarę dobrej jakości, to coś tu wrzucę.
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości