BABARYBA Warszawa

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: BABARYBA Warszawa

Postprzez Mac Eyka » środa, 2 czerwca 2021, 19:50

japaw napisał(a):– Możliwość organizowania targów, wystaw, kongresów i konferencji z zachowaniem limitu 1 os na 15 m2."


Widać Kolego nigdy nie uczestniczyłeś w organizacji jakichkolwiek imprez masowych. Jak widać z avataru jesteś z Warszawy. Zapraszamy do pomocy przy organizacji Babryby 2022. Mam nadzieję, że się odbędzie. Startujemy z pracami nad Babarybą tak mniej więcej od września.
Jak więc widzisz, Babarybę 2021 powinniśmy zacząć organizować także na jesieni zeszłego roku. A dla przypomnienia mieliśmy wtedy kraj podzielony na kolorowe strefy, wzrost zachorowań i początki III fali. I naprawdę nikt wtedy nie myślał o organizowaniu imienin w knajpie a co dopiero imprezy na kilka tysięcy ludzi.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3024
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 21:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Reklama

modele polskich samolotów

Re: BABARYBA Warszawa

Postprzez xmen » czwartek, 3 czerwca 2021, 11:26

Wiem że wszyscy są" spragnieni " imprez ale tutaj akurat decyzję organizatorów rozumiem i szanuję.Tym bardziej że takiej imprezy nie da się zorganizować z dnia na dzień.Raz z kolegami porwaliśmy się na organizację wystawy na noc muzeów.Ponad miesiąc załatwiania wszystkiego a gdzie impreza o takim zasięgu.
Miejmy tylko nadzieję że następny rok będzie spokojniejszy.
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1138
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 10:02

Re: BABARYBA Warszawa

Postprzez Łukasz_K » poniedziałek, 7 czerwca 2021, 11:04

Jak dla mnie informacja że w tym roku nie będzie imprezy zamyka temat, szczegóły zawsze możecie doprecyzować na PW
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości