Bytom 2022?

Nasze wrażenia, relacje z różnych imprez, zawodów, spotkań oraz wizyt w muzeach.

Re: Bytom 2022?

Postprzez Atlas » sobota, 14 stycznia 2023, 14:38

Może właśnie dlatego w Bytomiu są tysiące startujących, bo tam nie ma dziwacznego zawężania tematów modelarskich dla startujących.
Ale to tylko takie moje przemyślenia.
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Reklama

Re: Bytom 2022?

Postprzez xmen » sobota, 14 stycznia 2023, 14:41

Łukasz_K napisał(a):I właśnie z takiego myślenia PWM staje się tak ekskluzywny :(

Łukasz Ty tak na poważnie?
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Re: Bytom 2022?

Postprzez xmen » sobota, 14 stycznia 2023, 14:41

Atlas napisał(a):Może właśnie dlatego w Bytomiu są tysiące startujących, bo tam nie ma dziwacznego zawężania tematów modelarskich dla startujących.
Ale to tylko takie moje przemyślenia.

Ale kolekcji nie ma. :mrgreen:
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Re: Bytom 2022?

Postprzez Łukasz_K » sobota, 14 stycznia 2023, 15:10

PWM zrzesza raczej doświadczonych modelarzy, posiadających już znaczne, wymienione wyżej 'kolekcje'. Ograniczenia konkursowe pozwalają mi spojrzeć na modele z innej strony, czasem bawię się wyśmienicie, czasem dochodzę do wniosku że to jednak nie dla mnie, ale nie zamykam się w swoich czterech ścianach. Oprócz konkursowych (i ostatnio nie tylko) odskoczni grzebię ciągle przy tym co mnie kręci. Myślę, że przez to nabieram perspektywy, co w konsekwencji poszerza moje modelarskie horyzonty i prowadzi do rozwoju. Ale to moje osobiste przemyślenia. W porównaniu do niektórych tutaj, dopiero zdobywam wiedzę i umiejętności budujące własnyj rozwój. Może tobie to nie potrzebne, jesteś już tam gdzie ja nigdy nie dojdę, i patrzysz z góry na mnie maluczkiego nierozumjejacego tego co jest dla Ciebie oczywiste, nie wiem, bo poza sporadycznymi wpisami (również o wymieraniu) nie chcesz tutaj prowadzić żadnych konstruktywnych dyskusji, jak mniemam bo nie ma z kim? Dlatego właśnie jesteśmy jako PWM tu gdzie jesteśmy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4816
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Bytom 2022?

Postprzez xmen » sobota, 14 stycznia 2023, 15:16

Ta odpowiedź jest do mnie czy do Atlasa?
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Re: Bytom 2022?

Postprzez Łukasz_K » sobota, 14 stycznia 2023, 15:19

Do Atlasa ale jeżeli uważasz że coś dotyczy również Ciebie, zapraszam do wyrażenia swojej opinii na ten temat.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4816
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Bytom 2022?

Postprzez xmen » sobota, 14 stycznia 2023, 15:24

Dzięki za wyjaśnienie.
Pozwolisz że moją opinię zostawię dla siebie.
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Re: Bytom 2022?

Postprzez Łukasz_K » sobota, 14 stycznia 2023, 15:38

ochli napisał(a):Dzięki za wyjaśnienie.
Pozwolisz że moją opinię zostawię dla siebie.


Łukasz_K napisał(a):I właśnie z takiego myślenia PWM staje się tak ekskluzywny
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4816
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Bytom 2022?

Postprzez xmen » sobota, 14 stycznia 2023, 16:25

Łukasz_K napisał(a):Ja bym powiedział ekskluzywne :mrgreen:

Łukasz_K napisał(a):I właśnie z takiego myślenia PWM staje się tak ekskluzywny :(

I teraz już wszystko wiem.
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Re: Bytom 2022?

Postprzez Atlas » sobota, 14 stycznia 2023, 16:35

Łukasz_K napisał(a):PWM zrzesza raczej doświadczonych modelarzy, posiadających już znaczne, wymienione wyżej 'kolekcje'. Ograniczenia konkursowe pozwalają mi spojrzeć na modele z innej strony, czasem bawię się wyśmienicie, czasem dochodzę do wniosku że to jednak nie dla mnie, ale nie zamykam się w swoich czterech ścianach. Oprócz konkursowych (i ostatnio nie tylko) odskoczni grzebię ciągle przy tym co mnie kręci. Myślę, że przez to nabieram perspektywy, co w konsekwencji poszerza moje modelarskie horyzonty i prowadzi do rozwoju. Ale to moje osobiste przemyślenia. W porównaniu do niektórych tutaj, dopiero zdobywam wiedzę i umiejętności budujące własnyj rozwój. Może tobie to nie potrzebne, jesteś już tam gdzie ja nigdy nie dojdę, i patrzysz z góry na mnie maluczkiego nierozumjejacego tego co jest dla Ciebie oczywiste, nie wiem, bo poza sporadycznymi wpisami (również o wymieraniu) nie chcesz tutaj prowadzić żadnych konstruktywnych dyskusji, jak mniemam bo nie ma z kim? Dlatego właśnie jesteśmy jako PWM tu gdzie jesteśmy.


Co do moich umiejętności modelarskich to weź mnie nawet nie rozśmieszaj. Ja ledwie kilkanaście modeli zrobiłem w 10 lat, więc nawet nie próbuję sobie pozwalać na fałszywą skromność. Jestem przeciętnym modelarzem, co najwyżej.

Co do konkursów: ja rozumiem że są ludzie których kręcą takie rywalizacje, choć przyznaję że tego nie do końca rozumiem. Takie samoograniczanie tematyczne jest być może dobre dla kogoś kto robi po kilkanaście modeli rocznie i tak naprawdę jest trochę znudzony tematyką którą uprawia. Nie wiem, ja z tym problemu nie mam, dlatego pozwalam sobie na luksus robienia tego na co mam ochotę. Albo i nie robienia, tylko kupowania, analizowania i planowania. Niczego nie muszę, nie czuję żadnej presji. Może poza ostatnim modelem, bo ten na zamówienie i jest dramatycznie już opóźniony. :)

A co do samego forum - mam swoją teorię, ale nie zamierzam jej tu omawiać. Po prostu ewolucja. Ludzie przeszli tam gdzie się lepiej czują, a skoro można podyskutować gdzie indziej, to po co dyskutować tutaj?
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Re: Bytom 2022?

Postprzez Łukasz_K » sobota, 14 stycznia 2023, 16:39

Trochę mi rozjaśniłeś swoje podejście, dzięki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4816
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Bytom 2022?

Postprzez piotr dmitruk » sobota, 14 stycznia 2023, 18:44

Wygląda to na piękną śmierć:
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bytom 2022?

Postprzez Atlas » sobota, 14 stycznia 2023, 19:52

A skoro przegląda 240 osób, to forum kwitnie, w takim razie przepraszam.
Atlas
 
Posty: 345
Dołączył(a): środa, 31 lipca 2019, 17:29

Re: Bytom 2022?

Postprzez caughtinthemiddle » sobota, 14 stycznia 2023, 22:08

Skoro się zaczynamy bawić w porównania, to nieco bardziej wiarygodne staty:
Obrazek
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1763
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 00:11

Re: Bytom 2022?

Postprzez xmen » sobota, 14 stycznia 2023, 22:12

caughtinthemiddle napisał(a):Skoro się zaczynamy bawić w porównania, to nieco bardziej wiarygodne staty:
Obrazek

Elitarność ma swoje prawa.
Avatar użytkownika
xmen

Animal Planet
 
Posty: 1163
Dołączył(a): sobota, 2 grudnia 2017, 11:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy - relacje - spotkania - muzea

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości