Moomins op vakansie 1/48

Moomins op vakansie 1/48

Postprzez FAZZY_bez_humoru » wtorek, 12 września 2023, 10:35

To i ja przystąpię do tak zacnego konkursu o bardzo egzotycznej tematyce.
Początkowo chciałem wystartować z Belgijskim Kongo i figurce wyeksponowanej na obciętej dłoni, ale doszedłem do wniosku, że to zbyt ekstrawaganckie a może nawet i drastyczne. Wobec powyższego postanowiłem wybić się z natłoku maszyn strzelająco-mordujących nacji wszelakich, choć zapewne zostanę uznany za dewianta i odmieńca, i kierunek południowy skojarzyć z rekreacją i wypoczynkiem (Egipt, Tunezja itp.)

Garść materiałów dowodzących, że model mieści się w wyznaczonych ramach konkursowych:
https://www.youtube.com/watch?v=9BAg80CJlOo
https://www.wakacje.pl/oferty/tunezja/s ... 48777.html
tytuł konkursu jest w języku afrikaans, piasek w worku pochodzi z Egiptu, różowy styrodur jest w kolorze chmur na wieczornym afrykańskim niebie, a drewniana skrzyneczka katalogowa została zajumana z Biblioteki Aleksandryjskiej

Zatem wrzucam przepisowy outbox z dołączoną czarną owcą oraz czekam na ewentualne protesty:
Obrazek

Winietka powstaje w ramach projektu - model, który przyciągnie uwagę dzieciaków i zdobędzie najwięcej głosów w konkursie na krasnala od publiczności
oraz projektu sprawdzającego jak bardzo uda się nagiąć zasady konkursu i kiedy w końcu ktoś się przypieprzy.
nie mam humoru i się nie staram :]
Avatar użytkownika
FAZZY_bez_humoru
 
Posty: 126
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:42
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Moomins op vakansie 1/48

Postprzez zegeye » wtorek, 12 września 2023, 12:16

Ej Fazzy...... ale tam też jednak jest mowa o zabijaniu.... ;o)
pozdrawiam
Zbych

Obrazek
zegeye

Animal Planet
 
Posty: 1703
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2008, 16:03
Lokalizacja: warszawa

Re: Moomins op vakansie 1/48

Postprzez FAZZY_bez_humoru » wtorek, 12 września 2023, 12:50

zegeye napisał(a):Ej Fazzy...... ale tam też jednak jest mowa o zabijaniu.... ;o)

ale o zabijaniu nudy :P
nie mam humoru i się nie staram :]
Avatar użytkownika
FAZZY_bez_humoru
 
Posty: 126
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:42
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Afryka - warsztat konkursowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości