DA-TA Łódź

Re: DA-TA Łódź

Postprzez vi_em » piątek, 15 lutego 2019, 13:58

Witajcie
Jestem nowy dopiero od niedawna zaczalem swoja przygode z modelarstwem :) Czy znacie jeszcze jakies sklepy modelarskie w łodzi oprócz da-ta i drim? da-ta nie ma juz swojej strony internetowej, ale za to jak byłem w sklepie to maja wiekszy wybór niż drim - oni głównie kolejki.
vi_em
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2019, 13:53

Reklama

Re: DA-TA Łódź

Postprzez radoslaw6363 » piątek, 15 lutego 2019, 20:45

Z tego co wiem ,więcej sklepów nie ma .Zakupy w internacie pożarły pozostałe sklepy ! Dlatego kupujmy w sklepach stacjonarnych ! Jak zamkną ostatni a np. farbki zabraknie to trzeba będzie poczekać kilka dni ! A tak idziesz i masz ;o)
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2540
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: DA-TA Łódź

Postprzez vi_em » poniedziałek, 18 lutego 2019, 13:23

Zakupy w internacie pożarły pozostałe sklepy ! Dlatego kupujmy w sklepach stacjonarnych !

Zgadzam się. Ja jako początkujący wole sklep stacjonarny zawsze dostanę jakąś poradę i pomoc przy doborze modelu, farb i pozostałych rzeczy. Chociaż czasami brakuje mi ich strony www. Mógłbym zobaczyć jakie ciekawe modele posiadają i jakie mają ceny. :) Jako początkujący nie mam w tym za dużego rozeznania
vi_em
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2019, 13:53

Poprzednia strona

Powrót do łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości