[inbox] A5M2b Claude (early), 1/48, Wingsy Kits

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

[inbox] A5M2b Claude (early), 1/48, Wingsy Kits

Postprzez Atlis » niedziela, 3 marca 2019, 23:04

Ponieważ w jednym z wątków na forum powstały pewne wątpliwości co do zasadności ceny modelu A5M2b ukraińskiego producenta Wingsy Kits (dalej WK), zrobiłem kilka zdjęć, które powinny wnieść światło w temat.

Jeśli ktoś uważa, że model Claude WK to jakiś short-run na poziomie Dora Wings i powinien być sprzedawany w cenie worka ziemniaków bo więcej nie jest wart, to może się zdziwić.

Pudełko z modelem Claude WK zawiera 7 wyprasek, których jakość jest na najwyższym poziomie, blaszkę z elementami fototrawionymi i kalkomanię.

Jeśli poniższe zdjęcia to mało, polecam obejrzeć gotowy model kolegi Rymulusa lub Trzeciego.

FYI, na rynku można znaleść kilka dodatków do tego zestawu, takich jak tablica przyrządów, oddzielone powierzchnie sterowe czy wydechy żywiczne lub metalowe. Ja zdecydowałem się tylko na powierzchnie. Marzą mi się wet transfery, być może DEAD z Czech zrobi.

Obrazek

Obok Bf-109G-6 Eduard. Na życzenie mogę zrobić fotki obok nowego Spita Tamki czy Ki-61.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 14:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač

Reklama

Re: [inbox] A5M2b Claude (early), 1/48, Wingsy Kits

Postprzez marco2607 » niedziela, 3 marca 2019, 23:23

Ten model jest ok, ale to nie 1/72 .
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3301
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: [inbox] A5M2b Claude (early), 1/48, Wingsy Kits

Postprzez dewertus » niedziela, 3 marca 2019, 23:25

Ten model jest ok, ale to nie moja działka ;o) :mrgreen:
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: [inbox] A5M2b Claude (early), 1/48, Wingsy Kits

Postprzez Atlis » niedziela, 3 marca 2019, 23:42

@marco2607 - w wątku 1/72 był omawiany model WK w 1/48. Jak będzie wyglądać, i jaka będzie cena nowego modelu Claude firmy Clear Prop w skali 1/72, który ma być przeskalowanym WK, jeszcze nikt nie wie.

@dewertus - moje w sumie też nie była. Ale kupiłem i nie żałuję. ;-)
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 14:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości