M998 UN ZSU-23-2 ACA/Skif 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

M998 UN ZSU-23-2 ACA/Skif 1:35

Postprzez Maciek » środa, 28 października 2009, 11:46

Nareszcie pogoda się trochę poprawiła i można było zrobić kilka zdjęć.

Model który prezentuję przedstawia miniaturkę marokańskiego pojazdu należącego do sił ONZ. Model budowany "z pudła", zarówno Hummer z zestawu Academy jak i działo przeszczepione z zestawu Skifa. Samo działo jest troszkę inne niż w oryginale, ale tym razem poszedłem po najmniejszej linii oporu. Z przeróbek własnych, wstawiłem w miarę prawidłową pokrywę silnika w przedziale kierowcy, zamiast "klocka" jaki przygotował producent.
Jestem zadowolony z malowania, które wyszło trochę lepiej wyważone niż ostatnio. Jednak jak na pojazd ONZ i tak jest za bardzo "utrudzony życiem".

Zdjęcie oryginału:
Obrazek
Źródło: internet

No i sesja modelu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a także mały plener:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.
Maciek
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: M998 UN ZSU-23-2 ACA/Skif 1:35

Postprzez kapral » środa, 28 października 2009, 12:36

Fajny. Gdyby jeszcze "ludziki" były to wyglądałby jakby zjechał z fotografii. Mógłbyś wrzucić jeszcze jakieś zdjątko z detalami samego ZSU ? Pozdrawiam kapral
kapral
 

Re: M998 UN ZSU-23-2 ACA/Skif 1:35

Postprzez Gregor68 » środa, 4 listopada 2009, 12:18

Witam, pomysł świetny,bardzo mi się podoba. Wydaje mi się, że działko troszkę zbyt zielone. warto dodać troszkę gadżetów, coś, co ożywi model. Pozdrawiam.
Gregor68
 
Posty: 61
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 11:23
Lokalizacja: Torun

Re: M998 UN ZSU-23-2 ACA/Skif 1:35

Postprzez spiton » piątek, 6 listopada 2009, 02:03

Działko wygląda na niepomalowane. Powinieneś je trochę dopieścić, bo po samochodzie widać, że potrafisz.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 00:21
Lokalizacja: Kościelisko


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości