Czapla, mniej więcej. ZTS Plastyk 1/72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Czapla, mniej więcej. ZTS Plastyk 1/72

Postprzez fragles » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 20:07

Dziękuję Panom! Rzeczywistość jest inna niż "prawda ekranu". Ale i tak cieszę się, że się podoba.
W tej chwili wiem, że wiele rzeczy zrobiłbym jeszcze inaczej, od początku. Kurde, no - ale kusi... . Mam jeszcze dwie sztuki w pudełkach... :mrgreen:
Właściwie z oryginalnego zestawu użyłem tylko: połówki kadłuba, silnik, koła główne i stateczniki poziome. I to tylko jako półprodukty.

iras67 napisał(a): Pokażesz u Roberta na Bernardyńskiej :P w gablotce?

Tak obiecałem. Ale nie będzie szybko, bo na razie mam taki zap..., że nie wyrobię w tym tygodniu.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1556
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:48
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Czapla, mniej więcej. ZTS Plastyk 1/72

Postprzez Bolo07 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 20:46

Jest piękna. Co następne ? Lublin RXIII ?
Modelarstwo to nie tylko wieczorne dłubanie - to zabawa z historią.
Avatar użytkownika
Bolo07
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 26 lutego 2014, 10:05
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Czapla, mniej więcej. ZTS Plastyk 1/72

Postprzez fragles » czwartek, 22 sierpnia 2019, 20:20

Czapla "mniej więcej" jest publicznie wystawiona gościnnie w zaprzyjaźnionym sklepie na ul. Bernardyńskiej w Rzeszowie, i w związku z tym jeden Szanowny Kolega, zwiedzając sklep, miał uwagi do wymalowanego na niej godła 63 Eskadry Towarzyszącej. Niestety nie mogę dyżurować przy modelu w celu udzielania informacji i objaśnień, dlatego tą drogą uprzejmie dziękuję za zainteresowanie tym moim ulepkiem. Również tą drogą śpieszę z wyjaśnieniem, że rekonstrukcja godła została zaczerpnięta z "Polski samolot i barwa 1918 - 1939" T. Królikiewicza [Wydawnictwo ZP, 2009 r.; str. 63]. Też mam wątpliwości, czy to takie kolorki mają być, ale przynajmniej ładnie wyglądają. :) Zgadzam się, że udolność mojego ręcznego malunku może budzić zastrzeżenia.
Franciszek Gleszyński - fra-gles
Avatar użytkownika
fragles
 
Posty: 1556
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czapla, mniej więcej. ZTS Plastyk 1/72

Postprzez piotr dmitruk » czwartek, 22 sierpnia 2019, 21:17

fragles napisał(a):Rzeczywistość jest inna niż "prawda ekranu".

Zgadzam się. W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9932
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości