Chciałem się przywitać ;)Nowy na forum

Chcesz zacząć przygodę z modelarstwem? A może wracasz po długiej przerwie? Masz pytania wątpliwości? Pamiętaj kto pyta nie błądzi!

Chciałem się przywitać ;)Nowy na forum

Postprzez Gazik » środa, 4 września 2019, 19:50

Na wsępie jako pierwszy post wypadało by się przywitać.Z powodu ciężkiej choroby która mnie dopadła ‚ postanowiłem nie pierdzielic się w tańcu i zrobić to co chciałem ....czyli wrócić do modelarstwa.Jako dzieciak przejechałem na początku wszystkie Łosie ‚ Czaple Iły.potem zaczęły się czasy nauki malowania i zacząłem już jakieś pożądane Tamki czy inne Monogramy ‚ statki samoloty i mój jeden czołg ....kochany M3 Stuard od tamki...Potem wiadomo dorosłość studia.i praca na morzu...Teraz będę miał więcej czasu i pragnę wrócić do mojego ukochanego hobby z przed lat...jestem chwilowo w szpitalu i na etapie planowania w domu miejsca na warsztacik z wyciągiem i takie tam...No i to o czym za dzieciaka mogłem tylko pomarzyć ‚czyli zabawie aerografem. Pomóżcie proszę czasami bo co prawda wertuje całe forum wasze konkretnie to jak zacznie się prawdziwa robota to będą pytania na bank.;) mam ochotę na broń pancerna i lotnictwo 1.35 ‚1.48. Chciałbym sztampowo zacząć od pantery czy innego kota na początek ...marzenia z dzieciństwa....Wiec raz jeszcze witajcie i miejcie wyrozumiałość dla powrotowicza;) Pozdrawiam z nad morza... Wojtek
Gazik
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 31 sierpnia 2019, 07:20

Reklama

Re: Chciałem się przywitać ;)Nowy na forum

Postprzez Łukasz_K » środa, 4 września 2019, 20:05

Gazik napisał(a):...forum wasze...


Gratuluje wyboru, przy odrobinie samozaparcia i dystansu do siebie i swoich modeli (jak i opinii o nich lub ich braku) w niedługim czasie będziesz pykał cuda z plastiku ;o)

Życzę rychłego powrotu do zdrowia.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4777
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Chciałem się przywitać ;)Nowy na forum

Postprzez Aleksander » czwartek, 5 września 2019, 20:27

Witaj Wojtek i wracaj... do zdrowia i modelarstwa! Trzymam kciuki.
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7946
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Modelarstwo redukcyjne - jak zacząć?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości