A-10A Thunderbolt II Trumpeter 1:32

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

A-10A Thunderbolt II Trumpeter 1:32

Postprzez KRL » środa, 1 kwietnia 2020, 13:29

A-10A Thunderbolt II zestaw Trumpeter 1:32

Zestaw bardzo stary i muszę przyznać że niezbyt udane jest to podobno pierwszy zestaw Trumpetera w skali 1:32 więc może stąd wynika słabość tego zestawu.

Zestaw kalkomanii także należy do przeciętnych i jak zwykle w przypadku Trumpka jest bardzo ubogi.


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2015, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

modele polskich samolotów

Re: A-10A Thunderbolt II Trumpeter 1:32

Postprzez Łukasz_K » środa, 1 kwietnia 2020, 13:54

Fajny jest, podoba mi się.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: A-10A Thunderbolt II Trumpeter 1:32

Postprzez SilverKNZ » środa, 1 kwietnia 2020, 15:34

Na pierwszy rzut oka jest ok, niestety mało zdjęć i małe one są. Znajdą się może fotki od spodu i może kilka detali? 1/32 to można pokazać trochę więcej:)
-------------------------------------------------------------------------------
Moje dotychczasowe wypociny:
Mi8T / Mi 24A / Mi 26 Halo / Bell 212 / Wessex Has 1/ Panzer IV DAK / Ferdinand / ISU 152 / PzKpfw V Panther G / KV -2 / PzKpfw TIGER I
Avatar użytkownika
SilverKNZ
 
Posty: 143
Dołączył(a): środa, 18 grudnia 2013, 09:46
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Re: A-10A Thunderbolt II Trumpeter 1:32

Postprzez KRL » środa, 1 kwietnia 2020, 15:38

SilverKNZ napisał(a):Na pierwszy rzut oka jest ok, niestety mało zdjęć i małe one są. Znajdą się może fotki od spodu i może kilka detali? 1/32 to można pokazać trochę więcej:)



Niestety jest to model który ukończyłem już jakiś czas temu nie zrobiłem zbyt wielu zdjęć w kwestii detalu to raczej nie ma co pokazać. Tak jak napisałem jak na skalę 1:32 model jest po prostu marnej jakości.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2015, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości