T-80 UD 1:35 Skif

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-80 UD 1:35 Skif

Postprzez TomSven » sobota, 13 marca 2010, 13:23

Witam,

Z powodu braku odwagi,sprzętu nie wstawiałem zdjęć swoich modeli na forum jedynie komentując i oceniając pracę innych.Teraz miałem okazje posiadać na jeden dzień w miarę porządny aparat,więc przygotowałem się jak umiałem i porobiłem prawie wszystkim modelom sesje zdjęciowe.Na początku muszę wspomnieć że nie miałem czasu na naukę fotografowania ani ustawianie aparatu.W sumie przy okazji chciałem się tak oficjalnie przywitać,mam na imię Tomasz, pochodzę z Żywca,mam 20 lat.Modelarstwem interesuję się już prawie rok na żywo będzie można Mnie poznać na zawodach w Śrubiarni "Śrubka 2010".

Oto mój pierwszy model który zrobiłem na początku mojej przygody z modelarstwem czyli ponad pół roku temu.Skuszony niską ceną jako początkujący wybrałem model firmy SKIF w której jak powszechnie wiadomo cena jest największą zaletą.Z tego co pamiętam dopasowanie elementów zajęło mi dużo czasu i chęci.Teraz mógłbym w tym modelu wiele rzeczy poprawić,ale właśnie nie chce z wiadomych przyczyn.Model oczywiście malowany pędzlem w dodatku pędzlem okrągłym (Brak doświadczenia).Jak na pierwszy model jestem zadowolony dużo się przy nim nauczyłem i co najważniejsze nie zniechęciłem się.

Zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam Tomek.
Ostatnio edytowano sobota, 13 marca 2010, 14:41 przez TomSven, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
TomSven
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 11 września 2009, 14:06

Reklama

modele polskich samolotów

Re: T-80 UD 1:35 Skif

Postprzez Adam Obrębski » sobota, 13 marca 2010, 13:30

Przypomina mi się moja pierwsza praca :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Działaj dalej! Praktyka czyni mistrza.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 19:29
Lokalizacja: Łódź

Re: T-80 UD 1:35 Skif

Postprzez TomSven » sobota, 13 marca 2010, 13:36

Tak już działam jakiś czas w najbliższym czasie wrzucę kolejne galerie.

Pozdrawiam Tomek.
Obrazek
Avatar użytkownika
TomSven
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 11 września 2009, 14:06


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości