Panther A Dragon 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panther A Dragon 1:35

Postprzez author21 » środa, 25 listopada 2009, 08:57

Model Dragona 1:35 (starsza wersja) dodatki lufa od smart kit, gasienice magick-track od samrt kit, antena, lufa km, łańcuszek od RB -model, dorobione wizjery na wiezyczce dowódcy, Zimmerit z Green stuff + tamiya putty. Cieniowanie, które słabo widac na zdjęciach. Świadomie tylko PĘDZEL :). Ekrany pancerne zdejmowane jak w prawdziwym czołgu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przepraszam za jakość zdjęć, po ciemku, w sztucznym swietle. Postaram się kiedyś podmienić.
author21
 
Posty: 486
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 15:00

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Panther A Dragon 1:35

Postprzez el Rozito » piątek, 26 marca 2010, 13:24

Hmmm... No zrobiłeś model... Ważne jest, że czerpiesz przyjemnośc z modelarstwa :roll: . Koledzy pewnie przez grzecznośc nic nie piszą.... ale z tym zimmeritem, to nie wytrzymam: co to jest? Namoczone gofry spadły na ten czołg???

Byłoby poprawnie...bez tego zimmeritu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam, Michał.
Avatar użytkownika
el Rozito
 
Posty: 464
Dołączył(a): poniedziałek, 15 marca 2010, 18:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Panther A Dragon 1:35

Postprzez Marek Barański » piątek, 26 marca 2010, 13:52

A co niby jest nie tak z tym zimmeritem ? Jest co prawda trochę za gruby i zbyt mało finezyjny ale wzór i wielkość "kostek" jest całkiem ok.
Avatar użytkownika
Marek Barański
 
Posty: 952
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Panther A Dragon 1:35

Postprzez TomSven » piątek, 26 marca 2010, 17:35

Witam.

Na zdjęciach mało widać ale malowanie oraz cieniowanie jeśli chodzi o przetarcia zrobiłeś podobne do mojej panterki.Zimmerit ujdzie.


Pozdrawiam Tomek.
Obrazek
Avatar użytkownika
TomSven
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 11 września 2009, 15:06

Re: Panther A Dragon 1:35

Postprzez Adam Obrębski » niedziela, 28 marca 2010, 14:09

Zimmerit trochę nadaje zbytniej masywności całemu pojazdowi, ale poza tym jesteś na dobrej drodze... takie moje zdanie.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Panther A Dragon 1:35

Postprzez author21 » poniedziałek, 29 marca 2010, 08:57

Nie chce mi się teraz szukać, ale mam kilka zdjęć zimmeritu "z masy gofrowej" jak piszesz. Nakładanego niechlujnie, kwadraty rozmazane krzywo. I na tych zdjęciach się trochę wzorowałem. Trochę za gruby mi wyszedł, ale kształty kwadratów są ok. Poszperaj w internecie to znajdziesz. Nie kazdy miał idealny wzór geometryczny. Zimmerit atakka jest np przerysowany - równiutkie kwadraciki.
author21
 
Posty: 486
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 15:00


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości