Panther ausf.D 1:35 - Dragon

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panther ausf.D 1:35 - Dragon

Postprzez Kacpuś » piątek, 28 stycznia 2011, 14:51

Witam wszystkich, ostatnimi czasy udało mi się nareszcie ukończyć model pantery. Jest to model dragona z serii pramium a więc w pudełku znalazły się chyba wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, czyli aluminiowa lufa trochę blaszek i ogniwkowe gąsienice.

A teraz czas na model, mam nadzieję że się spodoba chociaż jednej osobie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety nie udało mi się uchwycić dokładnych kolorów modelu, w rzeczywistości nie jest taki żółty, dopiero się uczę robić zdjęcia :oops:

Pozdrawiam :)
Kacpuś
 

Reklama

Re: Panther ausf.D 1:35 - Dragon

Postprzez kitt94 » piątek, 28 stycznia 2011, 16:52

To brudzenie jakoś do mnie nie przemawia (już chyba 3 raz mam jakieś "wąty" co do tego :roll: )

Niby to błoto, ale jakoś tak...no nie wiem...za ciemne trochę? Nie wiem co jest nie tak.

Ale co ja tam mogę się wypowiadać, młody, głupi i niedoświadczony jestem :P
kitt94
 

Re: Panther ausf.D 1:35 - Dragon

Postprzez Robert1978 » piątek, 28 stycznia 2011, 20:56

Generalnie - fajnie wykonany model.
Pora na minusy.
Nie współgra ze sobą -przynajmniej dla mnie - góra z dołem. Koła i gąsienice wyglądają jakby były spalone, a nie ubrudzone. zbyt duży kontrast kolorystyczny pomiędzy w/w elementami a wanną.
Osobiście wolę też zdjęcia z większą głębią ostrości - w końcu robimy je, żeby było ładnie widać wykonany model, a nie żeby obraz był rozmazany.
Oczywiście to tylko moje bardzo subiektywne zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Robert1978
 
Posty: 118
Dołączył(a): środa, 24 lutego 2010, 23:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Panther ausf.D 1:35 - Dragon

Postprzez Kacpuś » poniedziałek, 7 lutego 2011, 12:49

Dziękuję za komentarze :)

W rzeczywistości cały układ napędowy nie jest aż taki ciemny tak samo jak i kolory pancerza nie są aż takie mocne, niestety nie udało mi się dobrze tego uchwycić, jak narazie walczę z aparatem by go opanować, postaram się w najbliższym czasie zrobić lepsze zdjęcia by uchwycić rzeczywisty wygląd modelu :)

Pozdrawiam
Kacpuś
 

Re: Panther ausf.D 1:35 - Dragon

Postprzez author21 » środa, 16 lutego 2011, 08:31

JAk dla mnie ok. Kontrast czasami dodaje smaku. To tak jak świeżo malowanym czołgiem unurzać się w błocie :)
author21
 
Posty: 486
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 15:00


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości