TIGER RC 1:16 HENG LONG

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

TIGER RC 1:16 HENG LONG

Postprzez ARCI » czwartek, 10 marca 2011, 18:52

Udało się ukończyć :D Z całą pewnością nie jest to super precyzyjny model Tigera , lecz priorytetem tego przedsięwzięcia ma byc dobra zabawa połączona oczywiście z nauką modelarstwa i wyszło coś takiego :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tiger został troszkę udoskonalony elektronicznie , ponadstandardowo wyposażyłem go w MG z ledą , działo z oporopowrotnikiem i fleshem ( przy strzale jest błysk i cofa się lufa ) , założona przekładnia 3:1 (teraz jeździ jak czołg a nie bolid F1 )proporcjonalną wytwornicę dymu , nowe kalki .
Zamówiony z Ebaya DE jeszcze nie dotarł kit napędowy , czyli metalowe koła napędowe , naciągowe i metalowe gąski .
ARCI
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 6 lutego 2011, 23:32

Reklama

modele polskich samolotów

Re: TIGER RC 1:16 HENG LONG

Postprzez Marcin_Matejko » poniedziałek, 14 marca 2011, 21:48

Nie jestem specem od tanków ale mi się podoba, no i jeszcze jeździ to jak dla mnie hit :!:
Też zachorowałem na tanki w 1/16. Przymiarki robię w kierunku KW1 z HL.
Per Aspera ad Astra
IPMS Polska / IPMS Świdnica / IPMS Air-race / RCtank.pl / RC-trial.pl
Avatar użytkownika
Marcin_Matejko
 
Posty: 1338
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2011, 22:56
Lokalizacja: Świdnica

Re: TIGER RC 1:16 HENG LONG

Postprzez ROMAN » poniedziałek, 14 marca 2011, 22:06

Wyszedł bardzo fajnie i nie przejmuj się jego gabarytową niedoskonałością. To model do zabawy w terenie. Pamiętam jak gdzieś mnie ganiano za niedoskonałości tego czołgu ale przecież jego przeznaczenie jest zupełnie inne. Mnie zabawa w strzelanie do celu jak i manewry w terenie sprawiły dużą radość.

ps. Pryśnij tylko tego ludka na matowo bo jakiś lateksowy się wydaje.
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Re: TIGER RC 1:16 HENG LONG

Postprzez ARCI » środa, 16 marca 2011, 23:26

Roman - faktycznie :oops:
Tigera prysnąłem całego seidematem a o najważnejszej osobie tego pojazdu zapomniałem :roll:
ARCI
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 6 lutego 2011, 23:32


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości