M1A1 Abrams HA, Dragon, 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

M1A1 Abrams HA, Dragon, 1:35

Postprzez Ostach » poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:22

Obrazek
Witam wszystkich! W pierwszym poście na tym forum chciałbym zaprezentować model, który zrobiłem 2 miesiące temu.

Jest to mój pierwszy czołg w 1:35 i pierwszy czołg od baaaaaardzo dawna, może jakichś 8 lat nawet. Jest to model Dragona w 1:35. Zasadniczo nie poddany żadnym modyfikacjom. Spoza zestawu pochodzą tylko podmalowane nieco kartony kupione na allegro no i struny w roli anten. Model w całości malowany pędzlem. Farba bazowa: Revell 88, reszta to emalie i metalizery Model Master. Wash robiony mieszanką czarnego i brązowego Humbrola. O kalkach nie ma co pisać. No to chyba wszystko.

Edit:
Ah, no i kilka słów o zestawie. Trafiłem egzemplarz z ekstremalnie wygiętą płytą górną. Dała się wyprostować po zabiegach z suszarką. Generalnie spasowanie nie jest złe. Trochę śladów po wypychaczach ale nic czego by się nie usunęło. Plastik ok, dający się obrabiać. momentami trzeba było porzeźbić. Wnętrze biedne, lepiej tam nie zaglądać. Trochę błędów merytorycznych (nie poprawiałem w sumie), niejednoznaczna instrukcja, za to ładna fakturka powierzchni. Jak za cenę około 70zł model niezły ale to moje zdanie.

Oto zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Generalnie z modelu jestem zadowolony. Wiem, że kolor może trochę nie taki jak trzeba ale no trudno :? Parę miejsc jest nieposzpachlowanych jak trzeba - mea culpa - za mało riserczu.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 8 grudnia 2008, 20:57 przez Ostach, łącznie edytowano 1 raz
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:19
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: M1A1 Abrams HA, Dragon, 1:35

Postprzez Alive » poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:43

Model kozak poza zestawem do inwentaryzacji rurociągu Bagdad-NewYork.
Alive
 

Re: M1A1 Abrams HA, Dragon, 1:35

Postprzez Salva » poniedziałek, 8 grudnia 2008, 17:10

Bardzo fajnie pomalowany model, dowód na to jak wiele można wyciągnąć z umiejętnego malowania pędzlem. Gratulacje :)
Pozdrawiam, Krzysztof Salwiczek
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
Na warsztacie:
Hispano-Nieuport NiD-52 - Azur 1/72
Avatar użytkownika
Salva
 
Posty: 320
Dołączył(a): czwartek, 5 czerwca 2008, 16:51
Lokalizacja: Szamotuły

Re: M1A1 Abrams HA, Dragon, 1:35

Postprzez zybi_77 » czwartek, 24 marca 2011, 23:00

W jaki sposób położyłeś cienie , rysy na abramsie ??? będe wdzięczny za pomoc pozdrawiam zybi
zybi_77
 

Re: M1A1 Abrams HA, Dragon, 1:35

Postprzez Ostach » niedziela, 27 marca 2011, 17:11

Wzorowanie się na tym modelu nie jest najlepszym pomysłem. Zajrzyj lepiej tutaj: viewtopic.php?f=234&t=12692

Pozdrawiam
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:19
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości