LAV AD 1:35 Italeri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

LAV AD 1:35 Italeri

Postprzez TomSven » sobota, 16 kwietnia 2011, 17:53

Witam serdecznie,

Przedstawiam Wam mój kolejny model,czyli już ósmy.Model malowany pędzlem,prosto z pudła.Pierwszy raz użyłem biedronki,choć pigmenty trochę ją przykryły(Z drugiej strony świetnie się go nakłada na taką powierzchnie).Ogólnie jestem zadowolony szczególnie z malowania,uwzględniając moje doświadczenie oraz jakość modelu.Jeśli chodzi o podstawkę to w rzeczywistości wygląda o niebo lepiej choć daleko jej do doskonałości.Niestety dalej nie mam odpowiedniego sprzętu,czasu oraz umiejętności do wykonania chociaż przyzwoitych zdjęć.Zdjęcia robione przy świetle dziennym,bez flashu(co widać po ostrości) starą cyfrówką.Będę jeszcze próbował coś wykrzesać,jednak wątpię w sukces.Proszę o komentarze oraz jak największa ilość porad !

Zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam Tomek.
Obrazek
Avatar użytkownika
TomSven
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 11 września 2009, 14:06

Reklama

modele polskich samolotów

Re: LAV AD 1:35 Italeri

Postprzez RadekFurlaga » sobota, 16 kwietnia 2011, 20:00

Co on taki różowy ? Jak robisz zdjęcia używaj koniecznie statywu bo okropnie to fotki są poruszone.
Avatar użytkownika
RadekFurlaga
 
Posty: 72
Dołączył(a): czwartek, 19 sierpnia 2010, 22:37

Re: LAV AD 1:35 Italeri

Postprzez TomSven » sobota, 16 kwietnia 2011, 20:48

No niestety kolory są inne niż w rzeczywistości,a nad statywem będę musiał pomyśleć...
Obrazek
Avatar użytkownika
TomSven
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 11 września 2009, 14:06

Re: LAV AD 1:35 Italeri

Postprzez TomSven » czwartek, 12 maja 2011, 18:28

Witam,

Zakupiłem statyw,wybrałem w plener razem z tygyskiem i lav'em.Myślę że fotki są dużo lepsze,a przynajmniej nie są poruszone.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przypominam że to dopiero mój dziewiąty model.
Obrazek
Avatar użytkownika
TomSven
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 11 września 2009, 14:06


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości