Pz.kpfw IV Ausf. J, Tamiya 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Pz.kpfw IV Ausf. J, Tamiya 1:48

Postprzez matejson » środa, 13 lutego 2008, 21:24

Witam :!:
Postanowiłem pokazać modelik, który popełniłem pod koniec lata w ubiegłbym roku. Model Pz.kpfw IV Ausf. J Tamiyi w 1/48 sklejał się wyśmienicie, jedynie PART trochę mętliku narobił w instrukcji od blaszek. Etapy step by step z malowania opisałem na łamach poradnika PAYO w numerze o malowaniu pojazdów. Sam jestem średnio zadowolony z modelu, jakoś ciągle brakuje mi czegoś w nim......

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Proszę o łagodny wymiar kary :)
Mateusz Mathea
http://matejson.blogspot.com
"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe." A.E.
Avatar użytkownika
matejson
 
Posty: 2312
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:34
Lokalizacja: Gdynia

Reklama

Re: Pz.kpfw IV Ausf. J

Postprzez marder » środa, 13 lutego 2008, 22:19

Witam

matejson napisał(a):jestem średnio zadowolony z modelu, jakoś ciągle brakuje mi czegoś w nim......

W sumie prezentuje się bardzo fajnie, bo niby są obicia, niby jest jakby zmęczony i choć tłumik ma fest przerdzewiały, to jest jakby za czysty.
Zakładam też, że jest to ausf. J wczesny, bo późniejsze miały chyba tylko trzy kółka podtrzymujące gąski i inny rodzaj wydechu składający się z dwóch pionowych rur takie jak w późnych Stug-ach IV...szkoda że wszyscy najczęściej robią właśnie te z normalnym klasycznym tłumikiem.
Sam mam nadzieję zrobić w końcu "czwórkę" J ale już z tymi ostatecznymi finalnymi zmianami.
Na prawej osłonie wieży coś ci się porobiło z krzyżem belkowym, ma jakby "jedną nóżkę bardziej"? :mrgreen:
Nie mniej jednak mnie się podoba, inni zapewne wynajdą ci więcej błędów, bo co ja się tam znam. :lol:
Pozdrawiam.
Rafał B - Entuzjasta HIPS-u
marder
 
Posty: 648
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2008, 20:44
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości