Type 95 Kurogane - Tamiya - 1/48 - Standard

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Type 95 Kurogane - Tamiya - 1/48 - Standard

Postprzez Tomek » wtorek, 31 maja 2011, 23:10

Chciałbym zaprezentować Wam mój pierwszy ukończony model od trzech i pół roku (a piąty ukończony przeze mnie w ogóle; chociaż rozgrzebanych to mam z dwa razy tyle :oops:). Okazało się jednak, że blisko dwa miesiące od czasu, kiedy Tomek faktycznie skończył kleić Kurogane, to za mało czasu, by zrobić dwie figurki i podstawkę. :lol: Tak więc jako finalne zamieszczam zdjęcia, które pokazywałem już w wątku warsztatowym.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

A teraz zapraszam do komentowania i proszę o łagodny wymiar kary. :D
Tomek
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Type 95 Kurogane - Tamiya - 1/48 - Standard

Postprzez spiton » wtorek, 31 maja 2011, 23:34

Mam kilka ale.
1. Barbi car powinien być różowy.
2. gdzie figuranci ??
3. Błoto na spodzie auta powinno być bardziej trójwymiarowe.Nie mówiąc już o tym, że rura wydechowa, skrzynia biegów itp powinny się od siebie jednak jakoś różnić.
4. Gratuluje bardzo ciekawego wyboru modelu.
5. Fajnie wycieniowane opony
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Type 95 Kurogane - Tamiya - 1/48 - Standard

Postprzez Tomek » czwartek, 2 czerwca 2011, 01:25

Dzięki za opinię Spitonie. :)

spiton napisał(a):gdzie figuranci ??

No niestety nie zdążyłem ich do końca zrobić. Na dodatek posiałem gdzieś jeszcze miecz samurajski oficera i znaleźć go nie mogę.

spiton napisał(a):Błoto na spodzie auta powinno być bardziej trójwymiarowe.

Może następnym razem uda mi się lepsze zrobić.

spiton napisał(a):Nie mówiąc już o tym, że rura wydechowa, skrzynia biegów itp powinny się od siebie jednak jakoś różnić.

Ja tam się na samochodach nie znam (jedyny pojazd jaki posiadam to rower), więc kierowałem się instrukcją oraz zdjęciami oryginału, na których wygląda, że większość podwozia jest jednak czarna. A rurę wydechową trochę pordzewiłem, ale na nie za bardzo to na fotkach widać.

spiton napisał(a):Gratuluje bardzo ciekawego wyboru modelu.

Dodam tylko, że przy okazji jest on też idealny na przełamanie niemocy twórczej - skleja się szybko, łatwo i przyjemnie. :D
Tomek
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości