Kosynier - pancerka 1:35

czyli Twoje dokonania na pwm.org.pl

Kosynier - pancerka 1:35

Postprzez Kosynier » środa, 27 lipca 2011, 11:45

Mój dorobek modelarski jest bardzo skromny.

2008
OT-134 - Mirage, to pierwszy model który odważyłem się pokazać na forum. Malowany pędzelkiem, pierwszy wash, obicia i pastele. Ciągle czeka na podstawkę.
Obrazek

2009
Jagdpanther - Italeri, pierwsze doświadczenie z aerografem i ciągłe ćwiczenie technik modelarskich, oraz przykre doświadczenie z gumowymi gąsienicami (jedna pękła).
Obrazek

2010
M3-Lee - Academy, pierwszy model z wnętrzem.
Obrazek

2011
Panzer I Ausf.B - Dragon, po prostu kolejny model, podstawkę dostał po kilkunastu miesiącach.
Obrazek
Panzer II Ausf. F - Dragon, pierwszy wrak z wnętrzem zamkniętym na głucho, powstała także pierwsza podstawka
Obrazek
Avatar użytkownika
Kosynier
 
Posty: 433
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2008, 23:44

Reklama

Re: Kosynier - pancerka 1:35

Postprzez Kosynier » poniedziałek, 22 października 2012, 16:47

Czas na małą aktualizację.

2011
Staghound AA - Italeri, pierwszy kamuflaż z maskowaniem a malowanie zupełnie od czapy (zero zgodności z oryginałem), model zrobiony na konkurs na starym PWM'ie, podstawka zrobiona w 2012.
Galeria
Obrazek

2012
Bergepanther (early version) - ICM, model który dostałem na urodziny, wszystko szło zgodnie z planem do momentu nakładania błota gdzie przesadziłem z ilością nałożona na kołach. Była jeszcze próba ratowania przy pomocy śniegu ale nie poprawiło to sytuacji. Model pozostaje jako przestroga przed zbyt obfitym błoceniem. ;o)
Warsztat
Galeria
Obrazek

Puma 234/2 - Dragon, model robiony na konkurs na tym forum i nie zdążyłem skończyć w terminie :oops: . Na dzisiaj jest to model z którego jestem najbardziej zadowolony :mrgreen:
Warsztat
Galeria
Obrazek
Avatar użytkownika
Kosynier
 
Posty: 433
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2008, 23:44


Powrót do Portfolio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości