Autoblinda 41, Italeri (Supermodel), 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Autoblinda 41, Italeri (Supermodel), 1:48

Postprzez rastula » czwartek, 19 stycznia 2012, 17:12

Jakoś nie znalazłem tego modelu, w tej skali na forum, więc mimo wstydu i nieporównywalnej do dokonań tu poczynających sobie, jakości, zamieszczam wraz z pierwszą w życiu podstawką. :oops:

Na dodatek już po zrobieniu fotek , zobaczyłem że nie ma jednej części ( karabinu maszynowego), no ale cóż, są tu pewnie i większe niedociągnięcia. :D

Flagi malowałem, nie ma jeszcze numerów bocznych (15), ale je też chce namalować od szablonu.

Eksperymentowałem z pigmentami, więc miejscami jest lepiej a gdzie indziej gorzej z przybrudzaniem - trochę mi się wydaje że przed pigmentami wyglądał lepiej :-/ - ale jak się nie wywrócisz...

Ogólnie na półce model prezentuje się satysfakcjonująco i ciekawie, choć zdjęcie, jak to zdjęcie, obnaża niedociągnięcia w sposób okrutny, no ale co tam, mam nadzieję że i tak sprawie wam odrobinę perwersyjnej przyjemności.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Technikalia

Model pochodzi z takiego zestawu:

http://www.mojehobby.pl/Supermodel-FIAT-CR.42-LW-and-AB-41-Autoblinda-p-1-1430760.html

Malowany aero Neo for Iwata, farby Vallejo Air i trochę chemii AK interactive ( DAK Wash i zacieki)
pigmenty też Vallejo.

Mam jeszcze kanisterki, ale jeszcze nie skończyłem malować.

Czyżby lewy shift Ci się zepsuł? Mecenas
Avatar użytkownika
rastula
 
Posty: 136
Dołączył(a): wtorek, 22 listopada 2011, 13:49

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości