Sd. Kfz.234/2 Puma Italeri 1/48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Sd. Kfz.234/2 Puma Italeri 1/48

Postprzez METYS » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 19:45

Model w/w firmy, odczucia z budowy jak najbardziej pozytywne, szpachla zupełnie niepotrzebna, spasowanie jak w Tamce :)
Malowany Vallejo i ModelMaster ( emalia ), brudzony specyfikami AK, pigmentami i suchymi pastelami.
Podstawka wykonana z papieru nasączonego żywicą, kleju do płytek, piasku i kamyczków. Całość potraktowana AK, pastelami i pigmentami. Roślinność to trawka polaka i krzewy tejże samej firmy.
Malowanie z 2 Pz. Division, Normandia 1944

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I trzy fotki w świetle dziennym.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
METYS
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 30 listopada 2009, 08:07

Reklama

Re: Sd. Kfz.234/2 Puma Italeri 1/48

Postprzez robert.bednarczyk » sobota, 4 sierpnia 2012, 21:27

Bardzo ładna winietka. Ale gdzie zaloga ?. Ciągle brakuje mi figurek w 1/48. Nie rozumiem braku reakcji Kolegów na taką świetną pracę. RB.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 13:05

Re: Sd. Kfz.234/2 Puma Italeri 1/48

Postprzez METYS » wtorek, 14 sierpnia 2012, 20:37

Dzięki ;-) , niestety w tej skali figurek jak na lekarstwo, to nie 35-tka. Ale mam nadzieje że z czasem przybędzie.
METYS
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 30 listopada 2009, 08:07

Re: Sd. Kfz.234/2 Puma Italeri 1/48

Postprzez Sneakazz » środa, 15 sierpnia 2012, 10:00

Pumka zacna...upapranie w sumie delikatne...kolorystyka również zacna...dioramka świetna.
Z tego co może mi się rzuciło w oczy to tylko troszkę płaska kolorystyka tłumików. Odrobinkę płaski ten rdzawy brąz taki jednolity malutko zmian kolorów odrapań i jest pięknie. :) A i może w tym świetle dziennym gorzej wygląda ale to takie tam fanabarie świetlne.
Podsumowując Puma jedzie na łowy :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Sneakazz
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek, 31 lipca 2012, 11:27
Lokalizacja: Tarnów, Kraków, Rzeszów


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości