Ba-64 w zimowym wdzianku - MiniArt 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Ba-64 w zimowym wdzianku - MiniArt 1/35

Postprzez Konrad .C » czwartek, 28 czerwca 2012, 17:31

Witam!
Przepraszam za taka galerię ale zabrano mi aparat a jeszcze przed mogłem zrobić tylko parę fotek. Tak to jest jak się wakacje zaczynają, aparat będę miał za parę dni więc coś jeszcze dodam. :)
Model był fajnym treningiem przed poważniejszymi projektami. Ba-64 traktuję jako model relaksacyjny chodź był parę razy przemalowany. Chciałem sobie poćwiczyć błoto i inne efekty, pierwszy raz miałem styczność z specyfikami AK i Miga. Efekt mi się podoba aczkolwiek model i tak trafi na allegro bo i taki był zamysł tego modelu. :)
Zapraszam do oceny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:piwo:
eeSeeF-floresef
Konrad .C
 
Posty: 609
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 09:42
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Reklama

Re: Ba-64 w zimowym wdzianku - MiniArt 1/35

Postprzez spiton » czwartek, 28 czerwca 2012, 17:43

Bardzo mi sie podoba, bo czuć,w tym pojeździe, po czym jeździł. przekonująco go utytłałeś. Moze najwyżej biała farba schodzi z niego troche schematycznie. I to jest moim zdaniem błąd.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Ba-64 w zimowym wdzianku - MiniArt 1/35

Postprzez TomSven » piątek, 29 czerwca 2012, 18:51

Czuć klimat , przydała by się mu , choćby mała podstawka . Zimowy kamuflaż zrobiłeś metodą lakieru do włosów ? Mojego MS-1 , planuję zrobić w podobny sposób , choć umiejętności na pewno posiadam mniejsze . Ogólnie bardzo przyjemny model .
Obrazek
Avatar użytkownika
TomSven
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 11 września 2009, 15:06

Re: Ba-64 w zimowym wdzianku - MiniArt 1/35

Postprzez spiton » piątek, 29 czerwca 2012, 18:59

Szkoda, że nie dokończyłeś japońców ,-((.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości