M-1025 Hummer 1:35 Academy

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

M-1025 Hummer 1:35 Academy

Postprzez Maciek » poniedziałek, 31 marca 2008, 14:26

W końcu go skończyłem. Wiem, że do pięknych, ani idealnych nie należy. Jednak tego egzemplarza mam już dość. :P (Warsztat dla zainteresowanych: Warsztat )
Kamuflaż malowany farbami Tamiya XF-67, 68, 69 oraz różnymi Model master'ami i pactra'mi. Brudzenie to suche pastele. Nie jest poobijany, ale nawet nie zamierzałem go obijać. Moim zdaniem kurz wystarcza w zupełności.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To chyba tyle. Zapomniałem maznąć antenkę. Przy okazji dostanie czarny kolor. ;o)
Następny będzie na pewno lepszy. Zwłaszcza, że do konkursu. :twisted:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 20:22 przez Maciek, łącznie edytowano 1 raz
Maciek
 

Reklama

Re: M-1025 Hummer 1:35 Academy

Postprzez Maciek » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 19:31

Podmieniłem zdjęcia na mniejsze. Może teraz wątek będzie mniej odrzucający. ;o)
Maciek
 

Re: M-1025 Hummer 1:35 Academy

Postprzez Maciek » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 20:28

Smigi napisał(a):Gdzie wash ?? Gdzie drybrush ??

Osobiście nie widzę większej potrzeby stosowania. Uwypuklenia lub wklęśnięcia są moim zdaniem wystarczająco widoczne.
Smigi napisał(a):jakaś rdza

Jak dowiedziałem się z rozmów z kolegą Kubiszem, konstrrukcja hummera jest kewlarowo-aluminiowa. A to raczej nie rdzewieje. Ślady rdzy, co mi nie do końca wyszły, są na elementach wydechu i silnika.
Smigi napisał(a):piasek na karoserii ??

No przecież jest. Jak już pisałem na początku: Brudzony suchymi pastelami. Jest to widoczne np. W przedniej kracie maski, oponach, podwoziu...
Smigi napisał(a):obtarcia

A czy każdy pojazd musi wyglądać jak po dłuugich walkach, być poobdzierany z farby itd? Osobiście nie przepadam za takim niszczeniem.
Smigi napisał(a):filtry ?

Ale o co chodzi? :P
Maciek
 

Re: M-1025 Hummer 1:35 Academy

Postprzez wojtek_fajga » wtorek, 22 kwietnia 2008, 07:46

Uwagi użytkownika Śmigi i odpowiedzi na nie zostały przeniesione do HP modelarskiego
http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?t=2711
Avatar użytkownika
wojtek_fajga

Master od Tin
 
Posty: 2748
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:22
Lokalizacja: EPBY


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości