Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Marcinex » czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:40

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekWitam wszystkich jestem nowy na forum oraz jestem początkującym modelarzem.Jest to mój drugi model ,który postanowiłem pomalować jest to tygrysek w wersji zimowej.Chciałbym żebyście go ocenili i powiedzieli mi gdzie popełniłem błędy oraz czy wygląda dobrze na początkującego modelarza. :)
Ostatnio edytowano sobota, 18 sierpnia 2012, 09:11 przez Marcinex, łącznie edytowano 9 razy
Marcinex
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:33

Reklama

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Marcinex » czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:41

I co o nim myślicie ?
Ostatnio edytowano piątek, 17 sierpnia 2012, 15:13 przez Marcinex, łącznie edytowano 1 raz
Marcinex
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:33

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Boogeyman » czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:04

Jakiś taki niewyraźny, ale to szczegół :mrgreen:
Żeby wstawić zdjęcia musisz je najpierw załadować na stronę typu Imageshack(tak ja mam) lub Photobucket czy jakoś tak.
Następnie ja wchodzę w przybliżenie zdjęcia i jeszcze raz przybliżam. Teraz klikam prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybieram "kopiuj adres obrazka". W poście klikam na "Img" i tam wklejam adres. I to wszystko. Trochę się rozpisałem, więc wyszedł poradnik step by step :roll:
MDK Świdnica - Grupa Trzymająca Władzę - Królowie Lenistwa - Przerzeczyn
Boogeyman
 
Posty: 436
Dołączył(a): wtorek, 30 sierpnia 2011, 20:39

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Marcinex » czwartek, 16 sierpnia 2012, 18:01

Czy ten imageshack trzeba ściągnąć lub się zarejestrować?Są inne sposoby zamieszczenia fotek na forum?
Marcinex
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:33

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez homer13 » czwartek, 16 sierpnia 2012, 18:50

Witam.
Ten link powinien Ci pomóc :
http://www.a4club.pl/index.php?topic=21422.0 - wybrany dość przypadkowo z internetu.

Musisz założyć konto na portalu imageshack.
kiedy prześlesz zdjęcia ( postępujesz jak w linku powyżej ) , 1- wchodzisz w zakładkę - Moje obrazy / 2- klikasz na kółko z literą i - pierwsze u góry, po prawej stronie zdjęcia. / 3 - wybierasz kod forum ( pod napisem full size ) i kopiujesz go do forum PWM ----
( otwierasz swój post - tam po prawej stronie jest opcja edytuj post - klikasz - możesz edytować swój post ---------- i wklejasz - patrz punkt 3 "zdjęcia"). potem podgląd i jak jest ok wysyłasz post.
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
N.Bonaparte

"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. "
N.Bonaparte
Avatar użytkownika
homer13
 
Posty: 130
Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2011, 20:34
Lokalizacja: Knurów / woj. Śląskie

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Mecenas » czwartek, 16 sierpnia 2012, 19:31

Pomocne treści odnośnie wstawiania zdjęć na PWM znajdziesz też tutaj: viewtopic.php?f=6&t=18408
albo tutaj: viewtopic.php?f=6&t=967

Jak już wstawisz zdjęcia to poczyścimy trochę ten wątek ze zbędnej treści. Do woli możesz jednak próbować wstawiać posty i zdjęcia w dziale "Test" na dole forum. W razie dalszych problemów pisz śmiało PW do moderatorów.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Marcinex » piątek, 17 sierpnia 2012, 08:27

Rejestracja i korzystanie jest darmowe oczywiście?To fajnie
Ostatnio edytowano piątek, 17 sierpnia 2012, 09:29 przez Marcinex, łącznie edytowano 1 raz
Marcinex
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:33

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez homer13 » piątek, 17 sierpnia 2012, 08:45

Witam.
Kiedy ja się rejestrowałem było za darmo, nie słyszałem, żeby coś się zmieniło :)
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia."
N.Bonaparte

"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana. "
N.Bonaparte
Avatar użytkownika
homer13
 
Posty: 130
Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2011, 20:34
Lokalizacja: Knurów / woj. Śląskie

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Konrad .C » piątek, 17 sierpnia 2012, 19:56

Malowałeś go?
Daj większe fotki.
eeSeeF-floresef
Konrad .C
 
Posty: 609
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 08:42
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Marcinex » sobota, 18 sierpnia 2012, 09:06

Tak jest on pomalowany
Marcinex
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:33

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Sneakazz » sobota, 18 sierpnia 2012, 09:16

Dobra to ja może jako pierwszy wypowiem się o modelu omijając temat imageshack'a.
Jak na drugi model początkującego modelarza zacnie.
Czyściutko sklejony chociaż troszkę większe fotki były by wskazana aby dopatrzyć się szczegółów.
Kolory nawet chyba całkiem dobrze położone nie za grubo i to się ceni masz pewną rękę. Widzę że jak się już za coś bierzesz to nawet mimo początkującej świeżości swej pasji mocno się przykładasz aby jednak zacnie twe dzieło wyszło ! :D

Co mogę ci doradzić powolutku inwestuj i zbieraj bardzo pomocną chemię modelarską, pigmenty, washe (własne washe i filtry możesz robić z farb olejnych rozcieńczając je benzyną do zapalniczek lub whit spirit'em dostępnym w sklepach dla plastyków) to na prawdę genialnie wpływa na końcowy efekt.
Spróbuj popracować nad przejściami kolorów a także nad tym błyszczeniem bo jak na razie wygląda dość zabawko ale niczym się nie zrażaj. To normalne świeżo położona farba bez przybrudzeń czy matowych zabezpieczeń. Ale to akurat pomalutku opanujesz.

Rób i rozwijaj się w swej pasji która przynosi ci przyjemność a z modelu na model będziesz łapał doświadczenie i będziesz pragnął więcej i więcej i coraz lepiej będzie ci to wychodziło.
Ja kibicuje twoim pracom ! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Sneakazz
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek, 31 lipca 2012, 11:27
Lokalizacja: Tarnów, Kraków, Rzeszów

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez Marcinex » sobota, 18 sierpnia 2012, 10:15

Sneakazz napisał(a):Dobra to ja może jako pierwszy wypowiem się o modelu omijając temat imageshack'a.
Jak na drugi model początkującego modelarza zacnie.
Czyściutko sklejony chociaż troszkę większe fotki były by wskazana aby dopatrzyć się szczegółów.
Kolory nawet chyba całkiem dobrze położone nie za grubo i to się ceni masz pewną rękę. Widzę że jak się już za coś bierzesz to nawet mimo początkującej świeżości swej pasji mocno się przykładasz aby jednak zacnie twe dzieło wyszło ! :D

Co mogę ci doradzić powolutku inwestuj i zbieraj bardzo pomocną chemię modelarską, pigmenty, washe (własne washe i filtry możesz robić z farb olejnych rozcieńczając je benzyną do zapalniczek lub whit spirit'em dostępnym w sklepach dla plastyków) to na prawdę genialnie wpływa na końcowy efekt.
Spróbuj popracować nad przejściami kolorów a także nad tym błyszczeniem bo jak na razie wygląda dość zabawko ale niczym się nie zrażaj. To normalne świeżo położona farba bez przybrudzeń czy matowych zabezpieczeń. Ale to akurat pomalutku opanujesz.

Rób i rozwijaj się w swej pasji która przynosi ci przyjemność a z modelu na model będziesz łapał doświadczenie i będziesz pragnął więcej i więcej i coraz lepiej będzie ci to wychodziło.
Ja kibicuje twoim pracom ! :D



Dziękuje :mrgreen:
Marcinex
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:33

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez KomandorG » sobota, 15 września 2012, 01:23

Ja nie widzę tego malowania. Mama mówi, że jestem daltonistą, ale w którym miejscu ten tygrys jest zimowy?
KomandorG
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 15 września 2012, 00:58

Re: Italeri-Tiger I 1:35 (wersja zimowa)

Postprzez artek81 » poniedziałek, 24 września 2012, 13:40

Witam

Nie będę filozofował bo ja swój pierwszy model skleiłem dobre 3 lata temu i poza tym jak na razie nic więcej (2 manekiny w trakcie budowy). Podzielę się jednak opinią na temat twojego modelu. Jak już zauważył ktoś powyżej chyba nie wiele on ma z zimą wspólnego w chwili obecnej jednak myślę że może stanowić fajną bazę żeby coś z nim zrobić jak zgromadzisz więcej chemii. Ogólnie wygląda przyjemnie.

Pozdro
artek81
 
Posty: 124
Dołączył(a): piątek, 1 sierpnia 2008, 11:19


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości