KW-1, Tamiya 1/48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

KW-1, Tamiya 1/48

Postprzez Borek » środa, 29 sierpnia 2012, 16:54

Witam chciałem zaprezentować Model który zrobiłem jakiś czas temu a całkiem niedawno "pobrudziłem" i zrobiłem trochę zdjęć. Model prosto z pudełka. pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Borek
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 28 września 2011, 16:24

Reklama

Re: KV1 Tamiya 1/48

Postprzez Sneakazz » środa, 29 sierpnia 2012, 17:18

Jak sowietów jakoś nie lubię :) ale twoje dzieło mi się podoba. Świetnie przybrudzone napisy na wieży. Delikatnie przykurzony.
A co do mankamentów hmm nie wiele ich ale:
- troszkę za bardzo świecące się gąski co do obrodzenia wanny troszkę taki paradoks bo zacnie położony ten metalizer
- właz wieży dziwnie uchylony dla wytłumaczenia aż prosi się tam łebek dowódcy hah
- te ciapki błotne z tyłu jak by krople chociaż to może wina skali modelu

Kołobanow był by dumny !
Obrazek
Avatar użytkownika
Sneakazz
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek, 31 lipca 2012, 12:27
Lokalizacja: Tarnów, Kraków, Rzeszów

Re: KV1 Tamiya 1/48

Postprzez author21 » czwartek, 30 sierpnia 2012, 12:04

Malowanie OK, moze zbyt wyszlifowane gąsienice, ale załamania w gąsienicach za ostre. Przednie odcinki zbyt proste, ostre kąty. Wiem ze to kawałki odcinków Tamiya w 1:48, ale można nieco zrobić łagodniejsze przejścia, wymodelować.
author21
 
Posty: 486
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 15:00

Re: KV1 Tamiya 1/48

Postprzez Grzegorz2107 » czwartek, 30 sierpnia 2012, 12:45

Jak dla mnie bomba. Gratulacje.
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: KW-1, Tamiya 1/48

Postprzez KomandorG » sobota, 15 września 2012, 02:08

Bardzo głęboko poruszył mnie Twój model. Szczególnie zastanawia mnie z jakiego rodzaju metalu są gąsienice. Jeżeli jest to jakiś stop stali nie błyszczałyby się tak, jeżeli srebro, no cóż sam wiesz co mam na myśli. Do tego ubrudziłeś dolną płytę korpusu oraz część napędową i zgoda, ale użyj odrobiny logiki i zastanów się czy jadąc samochodem po błocie masz ochlapaną karoserię, a opony pięknie czarne? Chyba tak nie jest. Więc ładnie weź mazidło i pobrudź troszeczkę te gąski.
KomandorG
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 15 września 2012, 01:58


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości