T-34/85 Zvezda 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-34/85 Zvezda 1:35

Postprzez macius » środa, 19 września 2012, 19:12

Czołem!

Chciałem się pochwalić modelem który został ukończony już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zdobyłem się na jego sfotografowanie. Model powstał w oparciu o zestaw Zvezdy. Gąsienice są wyrobem Billek. Budując go wykonałem go prosto z pudła. Jedynymi przeróbkami jakie dodałem od siebie to mocowania zbiorników paliwowych, których tutaj nie ma. Jako surowiec posłużyło mi aluminium z puszki:) Teciaka można było obejrzeć w lutym 2011 roku na konkursie w Bytomiu. Zapraszam do komentowania:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
macius
 
Posty: 148
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:50
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Reklama

modele polskich samolotów

Re: T-34/85 Zvezda 1:35

Postprzez Sneakazz » czwartek, 20 września 2012, 15:41

Hmmm...ujmę to tak. Ten sowiecki rumak czterech pancernych i psa wygląda troszkę tak jak by nurkował w lodowatym Dnieprze.
Faktura i kolorystyka nie powiem ciekawa ale i monotonna. Ubłocenie podwozia nie różni się zbytnio od całej reszty pancerza tak na mój gust.
Rozumiem efekt zamarzniętej wilgoci, śniegu i błota na czołgu ale czemu tak samo na każdym jego centymetrze kwadratowym.
Fakturę ratują zacne okopcenia, gdzieniegdzie rdzawe przejścia kolorów i koc które łamią troszkę wygląd modelu na szczęście.
Ja całkowicie rozumiem miał wyjść typowy zmarzluch co poniekąd się świetnie udało ale i troszkę położenie tego prawie jednolicie na modelu właśnie go troszkę krzywdzi. Aaa i prześwitujące napisy na wieży spod kamuflażu zimowego/zmarzliny(?) mniam.

A jeśli chodzi o błotko to miodzio lecz szczerze mówiąc nie potrzebnie te kosmki tej leciutko zielonkawej trawki...bo skoro taki zmarznięty i tak zimowe to błotko to gdzie u licha zielonkawe łodygi i kosmki trawki. :)

Ogólnie rzecz biorą kciuki do góry ! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Sneakazz
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek, 31 lipca 2012, 12:27
Lokalizacja: Tarnów, Kraków, Rzeszów


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości