M998 1:35 Academy standard

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

M998 1:35 Academy standard

Postprzez Maciek » poniedziałek, 5 maja 2008, 13:53

No więc uważam model za skończony. Budowany na podstawie kilku zdjęć, które znaleźć można w wątku warsztatowym (Warsztat ).
Dla przypomnienia i podsumowania, oto "wzory" do prac:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Źródło: internet
Model oczywiście sklejony z pudła. Malowany farbami Tamyia, Model Master i Pactra. Kolor troszkę zmieniony w porównaniu do zdjęć celowo, aby złamać monotonię. Brudzenie i obicia to farby i suche pastele.
Jest to mój pierwszy tak dokładnie i sumiennie wykonany model, jeden z pierwszych malowanych aerografem, po raz pierwszy próbowałem robić cieniowanie (dach), z którego jestem zadowolony. Mam nadzieję, że również Wam będzie się podobał.
Dziękuję również wszystkim, którzy śledzili warsztat i wspierali radą oraz dobrym słowem.
To chyba wszystko jeśli chodzi o podsumowanie, gdyby mi się jeszcze coś przypomniało to dopiszę. Wszelkie pytania i uwagi mile widziane.
A oto zdjęcia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 maja 2008, 22:29 przez Maciek, łącznie edytowano 1 raz
Maciek
 

Reklama

Re: M998 1:35 Academy standard

Postprzez kubisz » poniedziałek, 5 maja 2008, 14:03

Pierwszy "+" za temat.
Drugi "+" za wykonanie.
Trzeci "+" za cieniowanie i brudzenie.

Jak dla mnie model nieskończony, autor wie, o co chodzi :P Ale w końcu to klasa standard.

Super.
Avatar użytkownika
kubisz
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 08:45
Lokalizacja: Będzin

Re: M998 1:35 Academy standard

Postprzez Maciek » poniedziałek, 5 maja 2008, 14:48

kubisz napisał(a):Jak dla mnie model nieskończony, autor wie, o co chodzi

To ja od razu sprostuję żeby nie było wątpliwości. Chodzi o to, że jest "pusty". Żadnych pudeł, kanistrów itp. gratów. No ale jak już wiadomo, w pudełku ich nie było. Po zakończeniu konkursu postaram się coś dodać.;o)
Maciek
 

Re: M998 1:35 Academy standard

Postprzez Tomek » wtorek, 6 maja 2008, 02:18

Bardzo fajny Ci ten Hummer wyszedł i podoba mi się. :D

Tylko może trochę bardziej przydałoby się zakurzyć opony.
Tomek
 

Re: M998 1:35 Academy standard

Postprzez Maciek » wtorek, 6 maja 2008, 08:23

Tomek napisał(a):Bardzo fajny Ci ten Hummer wyszedł i podoba mi się.

Dzięki za miłe słowo. ;o)
Tomek napisał(a):Tylko może trochę bardziej przydałoby się zakurzyć opony.

Będę miał to na uwadze przy kolejnych. Jednak tutaj wydaje mi się, że jest ok. Choćby na pierwszym zdjęciu widać, ,że opony wcale nie są jakoś strasznie zakurzone,a to jest mój główny wzór. Pewnie to efekt tego że jedzie po asfalcie.
Maciek
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości