Gunze.pl - prawie solidny sponsor

Gunze.pl - prawie solidny sponsor

Postprzez jarekk » wtorek, 16 października 2012, 13:36

Witam,

Kwartał akademicki niedługo minie jak zostałem szczęśliwym zwycięzcą konkursu na Model Zimy 2011/2012, postanowiłem wiec podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sponsora – sklepu internetowego Gunze.pl.

20 lipca 2012
(…) Być może nie zauważyłeś, ale zostałeś zwycięzcą konkursu na Model Zimy.
Nagrodą jest bon w kwocie 100,00 (w tym koszty przesyłki) do zrealizowania w Gunze.pl. (…)


24 lipca 2012
(…) Przesłałem Gunze.pl Twoje dane. Możesz więc już "odebrać" nagrodę.
Jak zrealizować bon:
1. załóż konto klienta na gunze.pl (jeśli nie masz),
2. złóż zamówienie,
3. dostaniesz maila zwrotnego z potwierdzeniem złożenia zamówienia,
4. odpowiedz na tego maila, podając, że zamówienie realizowane jest w ramach nagrody konkursowej na PWM. (…)


Niby wszystko jasne i proste ale nie do końca!
- Po 2 tygodniach wysłałem maila do Gunze.pl z zapytaniem o realizacje zamówienia. Brak odpowiedzi.
- Po kolejnym tygodniu rozmowa telefoniczna z właścicielem sklepu w tej sprawie – „nie zauważyłem zamówienia – nagrody – wysyłam niezwłocznie”.
- Po kolejnych dwóch tygodniach czekania wysłałem maila z podziękowaniem za ufundowanie nagrody i rezygnacją z niej. Spodziewałem się chociaż podziękowania ze strony Gunze.pl za umożliwienie zaoszczędzenia 100 zł w ciężkich czasach. Brak odpowiedzi.
- Na dzień dzisiejszy (16.10) stan realizacji zamówienie (pomimo mojego maila z rezygnacją) kuriozalny – oczekiwanie na wpłatę.

Obrazek

Myślę, że zasady savoir-vivre powinny obowiązywać również w modelarstwie. Może po tym mailu zamówienie zostanie wreszcie anulowane. ;o)

Jarekk
Obrazek
Avatar użytkownika
jarekk
 
Posty: 259
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2009, 08:19

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Gunze.pl - prawie solidny sponsor

Postprzez shivadog » wtorek, 16 października 2012, 14:50

Postaramy się coś z tym zrobić. Rzeczywiście nie wygląda to w porządku.
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 13:51
Lokalizacja: WRSW/3M

Re: Gunze.pl - prawie solidny sponsor

Postprzez vindi » wtorek, 16 października 2012, 15:00

Witam,
składam oficjalne przeprosiny (które przekazałem już drogą telefoniczną osobie najbardziej zainteresowanej).
Faktycznie w przypadku nagrody dla Pana Jarosława wtopiłem na całej lini. Ciężko mi znaleźć przyczynę tego niedopatrzenia.
Jutro paczka wyjdzie kurierem i mam nadzieję, że chociaż w części wynagrodzi wydłużony czas oczekiwania.

Pozdrawiam
Wojtek Pawlik
gunze.pl
vindi
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 4 grudnia 2008, 17:22

Re: Gunze.pl - prawie solidny sponsor

Postprzez jarekk » piątek, 19 października 2012, 17:30

Problem dobiegł szczęśliwego końca. Kurier dostarczył mi dzisiaj paczkę z nagrodą.

Jarekk
Obrazek
Avatar użytkownika
jarekk
 
Posty: 259
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2009, 08:19


Powrót do polskie sklepy internetowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości