T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Postprzez Derdek » niedziela, 18 maja 2008, 18:33

Zestaw Dragona uzupełniony figurkami Dragon/Tristar. Jako że czasu na hobby coraz mniej, jestem zadowolony że w końcu udał mi się coś skończyć. Błędów pewnie znajdziecie masę, ewidentnym są przednie błotniki ale na fotce dojrzałem to w czasie malowania i mówiąc szczerze nie miałem na tyle samozaparcia żeby to zmienić. Paski do hełmów będą jak ulepię podstawkę. Figurki wyszły mi koszmarnie i dlatego nie chciałem ich zbytnio eksponować.
A teraz możecie mnie zjeść. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam serdecznie.
Krzysiek "Derdek" Deremoniec
Avatar użytkownika
Derdek
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Postprzez Jendrass » niedziela, 18 maja 2008, 23:40

Mi się podoba :) serio. Gąsienice wyglądają realistycznie tylko (podobnie jak sam czołg) mogły by trochę pordzewieć, no chyba że to calkiem nowiutki komplecik dopiero założony i stąd taki wygląd ;) Fajnie mieli Ci rosysjscy czołgiści, że wozili girlla na czogłu (żart) :)
Czołg mi się podoba, nie czepiam się detali bo rosyjska broń pancerna to nie moja domena zainteresowań. Figurki, hmm robiłeś sam ? takie troche mają nóżki dziwne ?!
Avatar użytkownika
Jendrass
 
Posty: 477
Dołączył(a): sobota, 17 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Polskie miasto Poznań

Re: T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Postprzez Derdek » poniedziałek, 19 maja 2008, 00:54

Cytuję to co już napisałem: "Figurki wyszły mi koszmarnie i dlatego nie chciałem ich zbytnio eksponować". A podstawka się lepi więc kurz będę nakładał jak będzie gotowa.
Pozdrawiam serdecznie.
Krzysiek "Derdek" Deremoniec
Avatar użytkownika
Derdek
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Postprzez Smigi » poniedziałek, 19 maja 2008, 06:56

Bardzo mi się podoba, świetnie wykończony, w sumie aż żal by było teraz go błocić i traktować rdzą , ale kurz jak najbardziej . Świetna robota.
Gratuluję
Smigi
 

Re: T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Postprzez Jendrass » poniedziałek, 19 maja 2008, 08:39

ehheeh wiem wiem, umiem czytać (figurki), ale sam napisałeś "A teraz możecie mnie zjeść. :mrgreen:". Dokonam powtórzenia i powiem, że model T34/85 G (G jak grill) jest niezwykle przyjemnym dla oka. świetnie.
Avatar użytkownika
Jendrass
 
Posty: 477
Dołączył(a): sobota, 17 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Polskie miasto Poznań

Re: T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Postprzez Jarek Gurgul » poniedziałek, 19 maja 2008, 08:45

Model bardzo ładny. Co prawda skończony, ale warto by chyba jeszcze odrobinę ubrudzić, przykurzyć układ jezdny. Druga rzecz do ewentualnej korekty, to zbyt kontrastowe przetarcia krawędzi. Dobrze by było je trochę stonować jakimś jasnozielonym drybrushem.

Jedna 'kiszka' niedopoprawienia, to układ jezdny, który wystaje na boki, poza błotniki. Gąsienica powinna kończyć się mniej więcej równo z krawędzią błotnika.

Malowanie bardzo dobre, z delikatną 'metaliczną' satyną, wyważone, bez zbędnych, wydumanych efektów i dzięki temu wiarygodne.

Jak dla mnie model na '5' z duuużym minusem za wysunięty układ jezdny i z małym za przetarcia.

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6042
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: T-34/85 "sypialny" 1/35 Dragon

Postprzez Jendrass » poniedziałek, 19 maja 2008, 16:28

Fakt, kiedy się przyjrzeć bliżej a fronte to wygląda jak kaczka ale i tak jest ładny.
Avatar użytkownika
Jendrass
 
Posty: 477
Dołączył(a): sobota, 17 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Polskie miasto Poznań


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości