GAZ AAA UniModel 1/48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

GAZ AAA UniModel 1/48

Postprzez Lewy » sobota, 15 grudnia 2012, 12:41

Witam. Dawno nie zaglądałem na forum, nie mówiąc już o czytaniu czy pokazaniu czegoś. Już chyba z pół roku temu zrobiłem tego GAZa, teraz czas go zaprezentować. To pierwszy pojazd jaki zrobiłem, nie licząc lokomotywy Big Boy. To dla mnie nowe, ciekawe doświadczenie. Na zdjęciach przybrudzenia wyszły trochę przejaskrawione, w realu są bardziej stonowane.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 398
Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 06:39
Lokalizacja: Słupsk/Kwidzyn

Reklama

Re: GAZ AAA UniModel 1/48

Postprzez robert.bednarczyk » sobota, 15 grudnia 2012, 13:16

Witaj Powiem tak - pierwsze wrażenie rewelacja - samochód wyglada reaalistycznie, jest dobrze pomalowany itp itd. Ale ednak jak się pochylić i przyjrzeć dokładnie czar nieco pryska. O ile podoba mi się sposób pomalowania kolorem podstawowym, o tyle te zabrudzenia, jakieś takie zażółcenia są o prostu kiepskie. Plama na lewym błotniku - to chyba ma być rdza - jest bardzo słaba. Tego, że koła nierówno stroją nie czepiam się,bo najlepszym się zdarza, a poza tym jak ustawisz samochód na jakiejś diorami będzie to niewidoczne. Reasumując wg mnie bardzo fajny model, polożony nieco kiepskimi śladami zużycia. Szyby tez jakieś za bardzo wytytłane. Pozdrawiam. RB.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 14:05

Re: GAZ AAA UniModel 1/48

Postprzez imek46 » niedziela, 16 grudnia 2012, 20:22

Jak się sklejało ten model, bo mam ten sam jeszcze w pudełku, i tak co raz podchodzę do niego z wielką nieśmiałością.
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: GAZ AAA UniModel 1/48

Postprzez Lewy » niedziela, 16 grudnia 2012, 21:09

Bardzo przyjemnie, prosty w montażu, dobrze spasowany, chodź dość mocno uproszczony. Troszkę problemów sprawiła deformująca się rama i równe usytuowanie tylnych kół (mi się to nie bardzo udało). Kabina i poszycie silnika pasowały do siebie rewelacyjnie, a tych elementów się obawiałem. Kleiłem ten model już jakiś czas temu, więc mogło mi coś umknąć, ale jeśli skończyłem to znaczy, że da się to ulepić ;o)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 398
Dołączył(a): piątek, 19 września 2008, 06:39
Lokalizacja: Słupsk/Kwidzyn


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości