Sherman III 'Pazur' 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Sherman III 'Pazur' 1/35

Postprzez TomB(raider) » wtorek, 25 września 2007, 12:26

Chciałem się przypomnieć na nowym forum i pokazać cokolwiek z moich prac, tak więc zamieszczam mój model sprzed kilku lat.
Model robiony przez ok.1 rok, na podstawie zestawu M4 Sherman Tamiya. Dzięki pomocy kolegów, wyszła w sumie dość wierna replika orginalnego pojazdu, za co bardzo im dziękuję. :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
TomB(raider)
 
Posty: 236
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 18:41
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Reklama

Re: Sherman III 'Pazur' 1/35

Postprzez kornik » środa, 26 września 2007, 16:23

Zawsze miło jest zobaczyć polskiego Shermana. Tym bardziej w malowaniu Skorpiona :)

Pozdrawiam
Kornik
Pamiętam o Wołyniu [*]
Avatar użytkownika
kornik
 
Posty: 122
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 21:13
Lokalizacja: Częstochowa/Radomsko POLISH REDNEK MODELERS

Re: Sherman III 'Pazur' 1/35

Postprzez Darek Trzeciak » czwartek, 27 września 2007, 17:33

Mniam... pyszniusi :D Od dawna marzy mi się zrobienie jakiegoś polskiego "ronsonaka", a że kompletnie nie znam się na pancerce to czy mógłbyś napisać o zakresie zmian w Twoim Shermanie (ew. linki, literatura etc).
Pozdrawiam Darek
"Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty." - Josh Billings
***** ***
Avatar użytkownika
Darek Trzeciak
 
Posty: 2216
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 23:23
Lokalizacja: EPWA

Re: Sherman III 'Pazur' 1/35

Postprzez TomB(raider) » piątek, 5 października 2007, 09:27

Darek Trzeciak napisał(a):Mniam... pyszniusi :D Od dawna marzy mi się zrobienie jakiegoś polskiego "ronsonaka", a że kompletnie nie znam się na pancerce to czy mógłbyś napisać o zakresie zmian w Twoim Shermanie (ew. linki, literatura etc).


:-)

Cały opis masz tu:
http://www.modelarstwo.org.pl/forum/vie ... ight=pazur

Ale, że dużo wody upłyneło od czasu gdy go skończyłem, pojawił się na rynku nowy model Dragona M4A2 Tarawa, z którego łatwiej zrobić Pazura. Trzeba dorobić/dokupić tylko brytyjskie wyposażenie pustynne. Teraz chyba Voyager robi fototrawione takie wyposażenie.
Avatar użytkownika
TomB(raider)
 
Posty: 236
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 18:41
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Re: Sherman III 'Pazur' 1/35

Postprzez ROMAN » piątek, 5 października 2007, 15:19

Witam.
Bez dwóch zdań model bardzo mi się podoba bo jest w moim guście po prostu. Bardzo ładnie odwzorowane malowanie, obicia, kurze itd. Wszystko stonowane i nie krzykliwe. Dobre fotki co bardzo uprzyjemnia oglądanie tej wspaniałej pracy. Choć w "macierzy" widzę że powstawał dość dawno temu (2004) to moje pytanie brzmi jak dziś wykonujesz modele?

pozdrawiam i gratuluje
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Re: Sherman III 'Pazur' 1/35

Postprzez TomB(raider) » piątek, 5 października 2007, 15:34

Bardzo dziękuję, za bardzo miłe słowa.
Model robiłem prawie rok, z drobnymi przerwami (poświęcając mu godzinkę, dwie w ciągu dnia) tak wiec taki stary nie jest. :-)
Wielkiego postępu nie ma w moich pracach, ponieważ głównie zaczynam nowe, a nie kończę, przerzucając się na nowe modele, za co mogę winić mój słaby charakter i producentów modeli, którzy raczą nas nowymi cudeńkami. :-)
Ostatnio ukończony model, prawie rok temu to KV-1:
http://pwm.org.pl/viewtopic.php?t=426

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
Avatar użytkownika
TomB(raider)
 
Posty: 236
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 18:41
Lokalizacja: Warszawa - Bielany


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości