StuG IV 1:35 Italeri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

StuG IV 1:35 Italeri

Postprzez Arnisan » sobota, 1 grudnia 2012, 13:54

Witam,

niedawno popełniłem taki oto model - StuG IV firmy Italeri w skali 1:35. Jestem usatysfakcjonowany uzyskanym efektem, choć wiem, ze paka mogłaby być bardziej dopasowana do modelu. Następnym razem będę miał to na uwadze. Model zrobiony prosto z pudła, paka to dodatki żywiczne. Miłego oglądania.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Arnisan
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek, 12 października 2010, 20:50
Lokalizacja: Ełk/Wrocław

Reklama

modele polskich samolotów

Re: StuG IV 1:35 Italeri

Postprzez Marcinex » czwartek, 20 grudnia 2012, 16:09

Hej!
Bardzo ładnie ten Stug wygląda ,a w szczególności przynajmniej ja tak myślę fajnie to błotko wygląda.Jest trochę poobijany jak na warunki wojenne przystało.Ja również kupiłem Stuga IV Italki i zamierzam go skleić w ferie a czy mógłbyś mi powiedzieć jak to błoto zrobiłeś tylko proszę o nieskomplikowany slang modelarski bo siedzę w tym hobby od niedawna :mrgreen: .
Pozdrawiam !!
Marcinex
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:33

Re: StuG IV 1:35 Italeri

Postprzez kelo83 » piątek, 21 grudnia 2012, 11:17

Kolega to chyba silnik ugotował we własnym sosie, takie grat na trójce jak najbardziej, ale na czwórce zasłoniłeś kanały powietrzne od chłodzenia silnika :-/
pozdrawiam Olek
Obrazek
Avatar użytkownika
kelo83
 
Posty: 276
Dołączył(a): piątek, 3 kwietnia 2009, 10:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: StuG IV 1:35 Italeri

Postprzez Arnisan » sobota, 29 grudnia 2012, 14:45

Dzięki za komentarze ;)

Błotko to pigmenty ziemne dla plastyków firmy Kremer mieszane jak popadnie, ziemia do kwiatków, gips modelarski i woda. Wszystko wymieszane w odpowiednich proporcjach i nakładane sztywnym pędzlem. Po wyschnięciu nadmiar zdrapałem i tyle.
Gdzieś nawet zapisałem proporcje pigmentów jakich użyłem, ale nie mam tej kartki przy sobie.

Model był dla kumpla, stąd paka. Nie mogę znaleźć zdjęcia, na którym się wzorowałem, ale gdzieś widziałem IV tak załadowaną.

Pozdrawiam
Bartek
Avatar użytkownika
Arnisan
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek, 12 października 2010, 20:50
Lokalizacja: Ełk/Wrocław


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości