GAZ-67B (Tamiya 1:48)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

GAZ-67B (Tamiya 1:48)

Postprzez jaros » poniedziałek, 1 września 2008, 23:09

Jako produkt uboczny linii montażu I-16 z Eduarda (nowy model w galerii lotniczej) skleiłem Gaza 67B. Model bardzo przyjemny i szybki - dokładnie tak jak nas przyzwyczaiła Tamiya. Konieczne było jedynie usunięcie kilku
śladów po wypychaczach, które niefortunnie producent umieścił w dobrze widocznych miejscach. Nie dodawałem żadnych zestawów waloryzacyjnych itd., także kalkomanie są fabryczne.

Chcąc spróbować czegoś nowego zdecydowałem się na mocne ubrudzenie pojazdu (front wschodni nadaje się do tego szczególnie).

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do oglądania i komentowania. Więcej zdjęć tutaj: http://jl.enterpol.pl/4P03.htm
pozdrawiam Jarek
Avatar użytkownika
jaros
 
Posty: 281
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:02
Lokalizacja: Lublin

Reklama

Re: Gaz 67B (Tamiya 1:48)

Postprzez TomB(raider) » wtorek, 2 września 2008, 12:33

Bardzo sympatyczny modelik. Z uwag, to chyba za mało brudu w środku pojazdu - to taka mała niekonsekwencja. :-)
Podoba mi się. :-)
Pozdrawiam
Tomek
TomB(raider)
Avatar użytkownika
TomB(raider)
 
Posty: 236
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 17:41
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Re: Gaz 67B (Tamiya 1:48)

Postprzez salamander » wtorek, 7 października 2008, 01:27

Bardzo przyjemny modelik, ja pokusiłem się i zrobiłem te pseudo drzwi , nie drzwi-- właściwie dwa kawałki brezentu Generalnie podoba mi się :)
salamander
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości