BA-10 -UniModels - 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

BA-10 -UniModels - 1:48

Postprzez Kosynier » wtorek, 22 października 2013, 07:57

Skończony na szybko ;-) . Malowanie z frontu Leningradzkiego (tak przynajmniej podpisane jest w instrukcji). Model nie jest przyjemny podczas składania, trochę się musiałem namęczyć. Pierwszy raz malowałem farbami Gunze C i jest zadowolony. Prawie całą chemię jaką użyłem przy budowie modelu przedstawiłem w warsztacie. Na zdjęciach model wyszedł bardziej "żarówiasty" niż w rzeczywistości.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kosynier
 
Posty: 433
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2008, 22:44

Reklama

modele polskich samolotów

Re: BA-10 -UniModels - 1:48

Postprzez robert.bednarczyk » niedziela, 24 listopada 2013, 20:29

Coś Koledzy milczący w temacie. Ogólnie model mi się podoba ale coś mnie męczy intensywność tej zieleni - trochę radzieckiego sprzętu robiłem i nigdy takiej soczystej zieleni nie używałem. Wiadomo jednak, że w przypadku ich wojennych pojazdów różnie mogło być. Chyba też nie do końca wyszło brudzenie, zwłaszcza opon. Skala moja ulubiona więc wybacz, że się trochę powymądrzałem.
Pozdrawiam. Robert.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 13:05

Re: BA-10 -UniModels - 1:48

Postprzez Kosynier » wtorek, 26 listopada 2013, 17:06

Cisza bo model średni ;-)
Z tą zielenią trochę nie wyszło. Brudzenie to mniejszy problem bo jeszcze można poprawić, jak będę przygotowywał podstawkę to jeszcze trochę go przykurzę.
Avatar użytkownika
Kosynier
 
Posty: 433
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2008, 22:44


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości